CHIEFTEC skříň Compact Series/ mini ITX, IX- 06B- 120 W, Black, 120 W adaptér
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):120; Barva skříně:Černá; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022685
Typové označení výrobce : IX-06B-120W
GTIN (EAN): 1022685
dodací lhůta : Na dotaz
IX-06B-120W
  • Minimálne požiadavky na priestor len s 5.25 litrov
  • Podporuje základné dosky ITX a m-ATX
  • Možnosť montáže na stenu VESA pomocou voliteľnej súpravy
  • K dispozícii s 85W a 120W externým PSU
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model IX-06B-120W
farba Čierna
Materiál 0.8 mm SGCC
Podpora základných dosiek Mini ITX, mATX
Rozmery (DxŠxV) 265 x 66 x 300 mm (stojan + 10 mm)
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 1.7 kg / 2.1 kg
externá priehradka na disk -
interná priehradka na disk 2x 2.5"
Predný vstup/výstup 2x USB3.2 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In
Rozširujúce sloty -
Chladenie -
Výška chladiča CPU (max.) 35 mm