CHIEFTEC redundantní zdroj MRZ- 5800K2V, 2 x 800 W, ATX- 12V V.2.3, PS- 2 type, PFC, 80+ Platinum
Výkon zdroje (W):800; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022630
Typové označení výrobce : MRZ-5800K2V
GTIN (EAN): 753263076687
dodací lhůta : Na dotaz
Výkon
Model MRZ 800W
Článok č. MRZ-5800K2V
EANkód 0753263076687
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 5.2 kg / 5.7 kg
Vstup striedavého prúdu 100 - 240 V / 6-10 A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 20A
+3,3V 20A
+5 V a +3,3 V kombinácia 165W
+12V1 66A
+12V2 -
+12V 1 a +12V 2 spolu -
P.F. >0,9
-12V 0.5A
+5VsB 3.5A
Maximálny výkon 800W
Konektory
20+4PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 1
8 PIN EPS 1
8 PIN PCIe (6+2) 6
SATA 4
MOLEX 2
MOLEX/FLOPPY 2
Signál TTL 1
LED (celkový výkon) 1
RESETOVANIE BZUČIAKA/STLAČENIE SW 1
SIGNÁL PMBus 1
Dĺžka kábla
20+4PIN ATX 550
8 PINOV EPS (4+4) 550
8 PIN EPS 550
8 PIN PCIe (6+2) 3x 550/200
SATA 2x 550/200
MOLEX 550/200
MOLEX/FLOPPY 550/200
Signál TTL 1070
LED (celkový výkon) 1070
RESETOVANIE BZUČIAKA/STLAČENIE SW 770/200
SIGNÁL PMBus 500
Funkcie
Specifikácia ATX 12V 2.3
Faktor formy PS II mini redundantný
Účinnosť 80 PLUS Platinum
Rozmery (DxŠxV) 222 mm x 150 mm x 86 mm
PFC Aktívny PFC
Ventilátor 2x 40 mm ventilátor (1 ventilátor na modul)