AXAGON BUCM32- CM20AB, SPEED+ kabel USB- C <- > USB- C, 2m, USB 20Gbps, PD 100 W 5A, 4k HD, ALU, oplet, černý
Výrobce: Axagon
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023500
Typové označení výrobce : BUCM32-CM20AB
GTIN (EAN): 8595247905987
dodací lhůta : 1-2 dny
Prémiový propojovací USB-C <-> USB-C datový a nabíjecí AXAGON BUCM32-CM20AB SPEED+ USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) kabel s konektory USB-C male na obou koncích. Kabel je navržen pro velmi rychlé datové přenosy, přenos videa a nabíjení notebooků, telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení výkonem až 100 W. Umožňuje také připojení monitorů, dokovacích stanic a externích SSD disků.
Pomocí kabelu je díky integrovanému chipu E-Mark možné nabíjet připojená zařízení proudem 5A až do výkonu 100W. Je kompatibilní s nabíjecími technologiemi Power Delivery 3.0, Quick Charge 4+ nebo Quick Charge 3.0 pro velmi rychlé nabíjení nejen smartphonů a tabletů, ale také notebooků. Kompatibilita je také zajištěna s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung. Hlavní předností kabelu je standard Power Delivery 3.0 pro nabíjení notebooků Apple MacBook, Lenovo, Asus, HP, Dell a dalších. Laptop můžete nabíjet přímo z USB-C nabíječky, nebo pomocí stále populárnějších dokovacích stanic a replikátorů portů.
Konektory:
• 2x USB-C (M) male / samec.
Datový přenos:
• USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2), kompatibilní také s USB 10Gbps (USB 3.2 Gen 2).
• Podpora přenosových rychlostí druhé generace 20.000 / 10.000 Mb/s.
• Zpětně kompatibilní s USB 5Gbps (USB 3.2 Gen 1 / USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0) / USB 2.0 (USB 480Mbps).
• Podpora přenosových rychlostí 5.000 / 480 Mb/s.
Přenos videa:
• 4K rozlišení 4096 x 2160 při až 60Hz, 2K/WQHD rozlišení 2560 x 1440 při až 120Hz, FHD rozlišení 1920 x 1080 při až 240Hz.
Podporované technologie nabíjení (do 100W):
• SMART / Apple 2.4A (iPad).
• AFC / SFC / SFC 2.0: Samsung Charging.
• QC 2.0 / QC 3.0 / QC4+: Qualcomm Quick Charge.
• PPS (součást USB PD 3.0 a QC4+).
• PD 2.0 / PD 3.0: USB Power Delivery - 100W (20V/5A).
• Podpora rychlého nabíjení proudem až 5A.
• Integrovaný E-MARK čip.
Další vlastnosti:
• Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 32AWG.
• Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení.
• Délka kabelu 2 m.
• Vnější průměr kabelu 5.0 mm.