AXAGON BUCM3- CM20AB, SPEED kabel USB- C <- > USB- C, 2m, USB 3.2 Gen 1, PD 60 W 3A, ALU, oplet, černý
Výrobce: Axagon
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023528
Typové označení výrobce : BUCM3-CM20AB
GTIN (EAN): 8595247905963
dodací lhůta : 1-2 dny
Prémiový propojovací USB-C <-> USB-C datový a nabíjecí AXAGON BUCM3-CM20AB SPEED USB 3.2 Gen 1 kabel s konektory USB-C male na obou koncích. Kabel je navržen pro rychlé datové přenosy a nabíjení notebooků, telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení. Podporuje přenos dat rychlostí až 5 Gb/s a nabíjení proudem až 3A.
Napájecí vodiče 22AWG (nižší číslo = větší průřez a nižší odpor vodiče) garantují rychlé nabíjení telefonů a dalších mobilních zařízení. Kabel podporuje také nabíjení notebooků technologií Power Delivery 60W. Datové vodiče 30AWG spolu s kvalitním stíněním, zajišťují spolehlivý přenos dat. Trojité stínění chrání přenášené signály před nepříznivým rušením.
Konektory:
• 2x USB-C (M) male / samec.
Další vlastnosti:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - současný přenos dat a dobíjení baterie mobilního zařízení.
• SuperSpeed USB - USB 3.2 Gen 1 (dříve USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0).
• Kompatibilní také s USB 3.2 Gen 2, zpětně kompatibilní s USB 2.0.
• Podpora přenosových rychlostí 5.000 / 480 / 12 / 1.5 Mb/s (SuperSpeed / High / Full / Low speed).
• Podpora rychlého nabíjení proudem až 3A.
• Podporované technologie nabíjení: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging a další.
• Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 30AWG.
• Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení.
Další údaje:
• délka kabelu 2 m,
• vnější průměr kabelu 4.5 mm.