AXAGON ACU- QC18 W, nabíječka do sítě 18 W, 1x port USB- A, QC3.0/ AFC/ Apple, bílá
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023729
Typové označení výrobce : ACU-QC18W
GTIN (EAN): 8595247908346
dodací lhůta : 1-2 dny
USB nabíječka do sítě AXAGON ACU-QC18W je určena pro nabíjení mobilních zařízení. Díky maximálnímu výkonu 18W dokáže nabíječka dobíjet telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí standardní USB-A konektor.
Nabíječka je vybavena výstupem Quick Charge 3.0 USB typu A, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až 18W. Adaptér je také kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Motorola a dalších.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 0.4A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstup:
• USB-A port QC (telefony) max. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
• Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SMART, Apple 2.4A
Maximální výkon:
• maximální výkon 18W
• maximální proud 3A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjení max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• QC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 79 x 42 x 27 mm včetně vidlice,