AXAGON ACU- PQ67D GaN nabíječka do sítě 67 W, USB- A + USB- C, PD3.0/ PPS/ QC4+/ SFC2.0/ Apple, LCD display
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023767
Typové označení výrobce : ACU-PQ67D
GTIN (EAN): 8595247909145
dodací lhůta : 1-2 dny
Cestovní nabíječka do sítě AXAGON ACU-PQ67D GaN umožňuje rychlé nabíjení až dvou mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 67W dokáže nabíječka dobíjet notebooky, tablety, telefony a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také oboustranný USB-C konektor. Přehledný LCD displej zobrazuje aktuální výkon nabíjení.
Technologie Quick Charge 4+ umožňuje až 4x rychlejší nabíjení telefonů než běžná USB nabíječka. Technologie Power Delivery 3.0 nejenže podporuje nabíjení moderních telefonů, ale také umožňuje 67W nabíjení moderních notebooků.
Apple zařízení podporují rychlé nabíjení, jehož maximální výkon se liší podle konkrétního modelu: iPhone 12-15 podporují nabíjení až 20W, iPhone 16 a 16 Pro až 24W, modely iPhone 13 Pro až 15 Pro a iPhone 17 až 27W. Vyšší výkon nabízí iPhone 16 Pro Max až 30W a iPhone 17 Pro a Pro Max až 40W. Nabíječka je kompatibilní také s iPady a notebooky Apple MacBook Air a Pro.
Samsung telefony Galaxy podporují rychlé nabíjení Super Fast Charging až 25W SFC pro řady Galaxy S20-S25 a skládací modely Z Fold a Z Flip. Vybrané modely Galaxy Ultra a tablety Galaxy Tab umožňují ještě rychlejší nabíjení až 45W SFC 2.0.
Podporovány jsou také ostatní značky, jako jsou Motorola, Google Pixel, Xiaomi, Honor, Oppo, OnePlus, Realme a další běžné telefony a tablety. Nabíječka je vhodná i pro nabíjení notebooků s technologií PD 3.0 až do 67W, včetně značek Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus a dalších.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1.8A / 50-60Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstupy:
• USB-A port QC (telefony) max. 30W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, SMART, Apple 2.4A
• USB-C port PD (notebooky, telefony) max. 67W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.35A, PPS: 3.3-11V/5A
Maximální výkon nabíječky s použitím více portů:
2 zařízení připojená současně
• USB-C port PD = 45W MAX
• USB-A port QC = 12W MAX
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjení max. 5V/4.5A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP - rychlé nabíjení (až 25W) pomocí protokolu Huawei SuperCharge Protocol.
• AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• SFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Super Fast Charging a Super Fast Charging 2.0.
• PPS - rychlé nabíjení pomocí protokolu Programmable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+).
• PD - rychlé nabíjení pomocí protokolu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Příklady podporovaných telefonů, tabletů a notebooků:
• SFC - rychlé nabíjení (až 25W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24, S25 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4, 5, 6, 7 series, Z Flip 3, 4, 5, 6, 7.
• SFC 2.0 - rychlé nabíjení (až 45W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24, S25 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S10+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra, Tab S10 Ultra
• PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus, 16 Plus
• PD - rychlé nabíjení (až 24W) iPhone 16e, iPhone 16, iPhone 16 Pro
• PD - rychlé nabíjení (až 27W) telefonu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max, iPhone 17
• PD - rychlé nabíjení (až 30W) iPhone 16 Pro Max
• PD - rychlé nabíjení (až 40W) iPhone 17 Pro, 17 Pro Max
• PD - rychlé nabíjení (až 67W) notebooků Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro a dalších.
Nabíječka podporuje funkce WIV, AIC, CC:
Komplexní ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Ochrana výstupu proti proudovému přetížení.
• Over Voltage Protection. Ochrana proti přepětí na výstupu.
• Over Temperature Protection. Ochrana proti přehřátí adaptéru.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti zkratu na výstupu.
LCD displej zobrazuje:
• Aktuální výkon nabíjení ve wattech (W).
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 90 x 46 x 32 mm včetně vidlice,