AXAGON ACU- PQ30 W, Sil nabíječka do sítě 30 W, 2x port (USB- A + USB- C), PD3.0/ PPS/ QC4+/ SFC/ AFC/ Apple, bílá
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023633
Typové označení výrobce : ACU-PQ30W
GTIN (EAN): 8595247907110
dodací lhůta : 1-2 dny
Kompaktní USB nabíječka do sítě AXAGON ACU-PQ30W Sil pro rychlé nabíjení až dvou mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 30W nabíječka dobíjí telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také oboustranný USB-C konektor.
Kompaktní velikost a vysoký výkon je daný použitou novou Sil technologií. Super silicon využívá vyspělé materiály na bázi křemíku. Nabíječka tak může dosáhnout menších rozměrů a současně bezpečného, stabilního a rychlého nabíjení. Účinnost je tak shodná s GaN technologií při zachování příznivé ceny. Nabíječka je vybavena výstupy Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB typu C a Quick Charge 3.0 USB typu A, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až 30W.
Nabíječka podporuje 20W PD nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a nabízí také 27W PD nabíjení pro iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a jejich modely Pro Max. Kromě toho podporuje 25W SFC nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24, Note a Z Fold series a také nabízí 30W SFC nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra. Adaptér je dále kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů