AXAGON ACU- PQ20 W, nabíječka do sítě 20 W, 2x port (USB- A + USB- C), PD3.0/ PPS/ QC4+/ AFC/ Apple, bílá
Zařízení:Mobil, Tablet; Druh příslušenství:Nabíječky
Výrobce: Axagon
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023704
Typové označení výrobce : ACU-PQ20W
GTIN (EAN): 8595247907899
dodací lhůta : 1-2 dny
Kompaktní nabíječka do sítě AXAGON ACU-PQ20W umožňuje rychlé nabíjení až dvou mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 20W dokáže nabíječka dobíjet telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také oboustranný USB-C konektor.
Nabíječka je vybavena výstupy Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB typu C a Quick Charge 3.0 USB typu A, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až 20W.
Nabíječka podporuje 20W PD nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a jejich modely Pro a Pro Max. Adaptér je dále kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstupy:
• USB-A port QC (telefony) max. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
• Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
• USB-C port PD (tablety, telefony) max. 20W: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, PPS: 3.3-11V/2A
• Technologie nabíjení: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, PE+, SMART, Apple PD
Maximální výkon s použitím více portů:
• maximální výkon QC + PD 15W, je použito nabíjení v režimu SMART (max. 5V/3A).
• celkový maximální výkon 20W
• celkový maximální proud 3A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjení max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• PE+ - rychlé nabíjení pomocí protokolu MediaTek Pump Express+ a Pump Express+ 2.0.
• FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP - rychlé nabíjení (až 20W) pomocí protokolu Huawei SuperCharge Protocol.
• AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• PPS - rychlé nabíjení pomocí protokolu Programable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+).
• PD - rychlé nabíjení pomocí protokolu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Příklady podporovaných telefonů a tabletů:
• PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) tabletů iPad mini, iPad Air, iPad Pro a dalších.
Nabíječka podporuje funkce WIV, AIC, CC:
Komplexní ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Ochrana výstupu proti proudovému přetížení.
• Over Voltage Protection. Ochrana proti přepětí na výstupu.
• Over Temperature Protection. Ochrana proti přehřátí adaptéru.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti zkratu na výstupu.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 84 x 36 x 32 mm včetně vidlice,