AXAGON ACU- PD30 W, Sil nabíječka do sítě 30 W, 1x port USB- C, PD3.0/ PPS/ QC4+/ SFC/ AFC/ Apple, bílá
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023731
Typové označení výrobce : ACU-PD30W
GTIN (EAN): 8595247908322
dodací lhůta : 1-2 dny
Kompaktní USB nabíječka do sítě AXAGON ACU-PD30W Sil pro rychlé nabíjení mobilních zařízení. Díky maximálnímu výkonu 30W nabíječka dobíjí telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí oboustranný USB-C konektor.
Kompaktní velikost a vysoký výkon je daný použitou novou Sil technologií. Super silicon využívá vyspělé materiály na bázi křemíku. Nabíječka tak může dosáhnout menších rozměrů a současně bezpečného, stabilního a rychlého nabíjení. Účinnost je tak shodná s GaN technologií při zachování příznivé ceny. Nabíječka je vybavena výstupem Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB typu C, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až 30W.
Nabíječka podporuje 20W PD nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a nabízí také 27W PD nabíjení pro iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a jejich modely Pro Max. Kromě toho podporuje 25W SFC nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24, Note a Z Fold series a také nabízí 30W SFC nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra. Adaptér je dále kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstup:
• USB-C port PD (tablety, telefony) max. 30W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS: 3-11V/3A, 3-16V/2A
• Technologie nabíjení: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, SFC, AFC, FCP, SMART, Apple PD, Apple 2.4A
Maximální výkon:
• maximální výkon 30W
• maximální proud 3A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjení max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• SFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Super Fast Charging.
• PPS - rychlé nabíjení pomocí protokolu Programable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+).
• PD - rychlé nabíjení pomocí protokolu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Příklady podporovaných telefonů, tabletů a ultrabooků:
• SFC - rychlé nabíjení (až 25W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series.
• SFC - rychlé nabíjení (až 30W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra.
• PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.
• PD - rychlé nabíjení (až 27W) telefonu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 30W) Apple iPad mini, iPad Air, iPad Pro, MacBook Air a dalších ultrabooků.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 84 x 36 x 32 mm včetně vidlice,