AXAGON ACU- PD20 W, nabíječka do sítě 20 W, 1x port USB- C, PD3.0/ PPS/ QC4+/ AFC/ Apple, bílá
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1023733
Typové označení výrobce : ACU-PD20W
GTIN (EAN): 8595247908308
dodací lhůta : 1-2 dny
Kompaktní nabíječka do sítě AXAGON ACU-PD20W umožňuje rychlé nabíjení mobilních zařízení. Díky maximálnímu výkonu 20W dokáže nabíječka dobíjet telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí oboustranný USB-C konektor.
Nabíječka je vybavena výstupem Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB typu C, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až 20W.
Nabíječka podporuje 20W PD nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a jejich modely Pro a Pro Max. Adaptér je dále kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstup:
• USB-C port PD (tablety, telefony) max. 20W: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, PPS: 3-5V/3A, 3-11V/1A
• Technologie nabíjení: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SMART, Apple PD, Apple 2.4A
Maximální výkon:
• maximální výkon 20W
• maximální proud 3A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjení max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
Příklady podporovaných telefonů a tabletů:
• PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) tabletů iPad mini, iPad Air, iPad Pro a dalších.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 84 x 36 x 32 mm včetně vidlice,