ASUS zdroj TUF- GAMING- 750B 750 W, 80+ Bronze
Výkon zdroje (W):750; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 431166
Typové označení výrobce : 90YE00D0-B0NA00
GTIN (EAN): 4718017724029
dodací lhůta : Na dotaz
TUF-GAMING-750B
ASUS TUF Gaming 750W Bronze PSU (napájací zdroj, 80 PLUS Bronze, vojenská certifikácia, dvojité guľôčkové ložiská ventilátorov, ochranná vrstva PCB, dizajn ventilátorov Axial-tech, technológia 0 dB, káble s puzdrom, 6 rokov záruka)
Funkcie
  • Kondenzátory a tlmivky prechádzajú náročnými testami na získanie certifikácie vojenskej triedy.
  • Dvojité guľôčkové ložiská ventilátora môžu vydržať až dvakrát dlhšie ako puzdrové ložiská.
  • Ochranná vrstva PCB chráni pred vlhkosťou, prachom a extrémnymi teplotami.
  • technológia 0 dB vám umožní vychutnať si ľahké hranie v relatívnej tichosti.
  • Káble s puzdrom zanechajú vašu zostavu takticky čistú.
  • vrátane6-ročnej záruky.
Funkcie spoločnosti Asus
Exkluzívne inovácie spoločnosti ASUS
  • technológia 0 dB - vstavaný regulátor zastaví 135 mm ventilátor, keď je tepelný výkon (TDP) nižší ako 30 %, čo vám umožní vychutnať si ľahké hranie v relatívnej tichosti. Pri prekročení 30 % TDP sa ventilátory opäť automaticky spustia
  • Dizajn ventilátora Axial-tech - Pôvodne vyvinutý pre špičkové grafické karty ROG, dizajn ventilátora Axial-tech sa vyznačuje menším nábojom ventilátora, ktorý umožňuje dlhšie lopatky a bariérový prstenec, ktorý zvyšuje tlak vzduchu smerom nadol. V prípade zdrojov napájania radu TUF Gaming sme zmenšili tento dizajn na 135 mm, takže udržuje chlad pri nízkych otáčkach a zároveň produkuje menej hluku.
  • Káble s puzdrom - Káble obalené čiernym puzdrom zanechajú vaše zariadenie takticky čisté. Taktiež sme predĺžili kábel CPU na 800 mm, aby ste si mohli ľahko urobiť zostavu.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Názov modelu TUF-GAMING-750B
Špecifikácia spoločnosti Intel ATX 12V
Účinnosť 80 Plus Bronz
Ochranné funkcie OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
Nebezpečné materiály ROHS
Vstupný rozsah striedavého prúdu 100-240 Vac
Výstupné napätie DC +3.3V, +5V, +12V, -12V, +5Vsb
Maximálne zaťaženie 25A, 25A, 62A, 0.8A, 3A
Kombinované zaťaženie 130W, 744W, 9.6W, 15W
Celkový výstup 750W
Konektory MB 24/20-pin x 1
SATA x 8
CPU 4+4-pin x 2
Periférne zariadenia x 4
PCI-E 6+2-pin x 4
Obsah balenia
(kábel + príslušenstvo)
Napájací kábel x 1
Napájací kábel základnej dosky x 1
Kábel CPU (800 mm) x 2