ASUS PC ROG GM700 (GM700TZ- R9800 x 206 W), R7 9800X 3D, 58L, 64 GB, 2 TB SSD, Radeon+RX 9070 XT, W11 Home, Black
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 2910267
Typové označení výrobce : GM700TZ-R9800X206W
GTIN (EAN): 4711636284462
dodací lhůta : Na dotaz
ASUS PC ROG GM700 (GM700TZ-R9800X206W)
Part Number
: GM700TZ-R9800X206W
Procesor
Typ procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 7 9800X 3D Processor
Počet jader procesoru: 8
Frekvence procesoru: 4,7 GHz
Grafika
Grafika: AMD Radeon RX 9070 XT PRIME
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Operační systém
Operační systém:
Windows 11 Home
Operační paměť
Kapacita paměti: 16GB*4
Typ paměti:
DDR5 U-DIMM
Mechanika a disk
Typ pevného disku: M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Kapacita disku: 2048 GB
Výbava
Reproduktor: Ano
Webkamera: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ano
Připojení a Sítě
LAN: Ano
Wifi 6: Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Rozhraní
Rear I/O Port
1x RJ45 Gigabit Ethernet
1x HDMI 1.4
1x Displayport 1.4
3 x Audio jacks
4x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
Front I/O Port
1x Headphone
1x Mic in
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Fyzické charakteristiky
Rozměry: 24.00 x 50.92 x 47.96 cm (9.45" x 20.05" x 18.88")