ASUS NTB Vivobook S14 (S3407QA- OLED063 W), X1 26 100, 14" FHD, 32 GB, 1 TB SSD, Adreno, W11 Home, Matte Gray
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 2910317
Typové označení výrobce : S3407QA-OLED063W
GTIN (EAN): 4711636178679
dodací lhůta : Na dotaz
ASUS NTB Vivobook S14 (S3407QA-OLED063W)
Part Number: S3407QA-OLED063W
Procesor
Výrobce procesoru: Qualcomm
Model procesoru: Snapdragon X X1 26 100 Processor
Rychlost procesoru: 2,97
GHz
Počet jader:
8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: FHD (1920 x 1200) OLED
Poměr stran: 16:
10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm Adreno GPU
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém
: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Gray
Specifikace: Plastic
Rozměry: 31.52 x 22.34 x 1.59 ~ 1.79 cm (12.41" x 8.80" x 0.63" ~ 0.70")