ASUS NTB Vivobook 16 (M1607GA- MB006 W), Ryzen AI 7 445, 16" 1920 x 1200, 16 GB, 1 TB SSD, Radeon, W11 Home, Silver
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 2910321
Typové označení výrobce : M1607GA-MB006W
GTIN (EAN): 4711636373593
dodací lhůta : Na dotaz
ASUS NTB Vivobook 16 (M1607GA-MB006W)
Part Number: M1607GA-MB006W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 7 445
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Velikost obrazovky: 16,0"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Frekvence obrazovky: 60Hz
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 1024 GB
Typ disku: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 42Wh
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal