ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PP- NEBULA016 W), R9- 8940HX, 16" 2560 x 1600, 32 GB, 1 TB SSD, RTX 5070, W11 Home, Gray
Výrobce: Asus
Dostupnost: 4 je skladem
Kód: 2910209
Typové označení výrobce : G614PP-NEBULA016W
GTIN (EAN): 4711636089159
dodací lhůta : 1-2 dny
ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PP-NEBULA016W)
Part Number: G614PP-NEBULA016W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 9 8940HX
Rychlost procesoru: 2,4 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Integrovaná grafická karta: AMD Radeon™ Graphics
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: WQXGA
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 1024 GB
Typ disku: PCIe 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x RJ45 LAN port
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / G-SYNC (data speed up to 40Gbps)
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in array microphone
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90Wh
Popis napájení
o6.0, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Rozměry (ŠxHxV): 354 x 264 x 30,4 mm