ASUS NTB ExpertBook B3 (B3405CVA- LY0075X), i3- 1315U, 14" 1920 x 1200, 16 GB, 512 GB SSD, UHD, W11 Pro, Gentle Grey
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 4829866
Typové označení výrobce : B3405CVA-LY0075X
GTIN (EAN): 4711387948132
dodací lhůta : Na dotaz
ASUS NTB ExpertBook B3 (B3405CVA-LY0075X)
Part Number: B3405CVA-LY0075X
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i3-1315U Processor
Rychlost procesoru: 1,2
GHz
Počet jader:
6
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 1920 x 1200 WUXGA
Poměr stran: 16:
10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti
: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Micro SD card reader
SIM card slot
Smart card reader
Kensington lock: Ano
Software
Operační systém:
Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů:
Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Gentle Gray
Specifikace: Plastic
Rozměry: 31.51 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm (12.41" x 8.93" x 0.74" ~ 0.75")