ASUS LCD TUF Gaming VG34 WQML5A, 34" 3440 x 1440, 400 nits, 250 Hz, 1 ms, 178/ 178, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA…
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011209
Typové označení výrobce : 90LM0BP1-B01E71
GTIN (EAN): 4711387924402
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Herní monitor TUF Gaming Series 5 – VG34WQML5A – 34palcový WQHD Fast VA panel, zakřivený design, 250 Hz (OC), 0,5 ms, AMD FreeSync™ Premium, extrémně nízká úroveň rozmazání pohybu, VESA DisplayHDR™ 400, 95 % DCI-P3, DisplayWidget Center, herní AI 1771410a
Herní monitor TUF Gaming Series 5 – VG34WQML5A – 34palcový WQHD Fast VA panel, zakřivený design, 250 Hz (OC), 0,5 ms, AMD FreeSync™ Premium, extrémně nízká úroveň rozmazání pohybu, VESA DisplayHDR™ 400, 95 % DCI-P3, DisplayWidget Center, herní AI
34palcový zakřivený herní monitor WQHD (3440 x 1440) 1500R s obnovovací frekvencí přetaktování na 250 Hz navržený pro profesionální hráče a pohlcující hraní
Doba odezvy 0,5 ms (min) pro další snížení ghostingu vytváří plynulý herní zážitek
DisplayWidget Center umožňuje snadný přístup k OSD a úpravy nastavení monitoru pomocí myši
Obr. EPICKÝ TUF 1771410b
EPICKÝ TUF
TUF Gaming VG34WQML5A je 34palcový ultraširoký QHD (3440 x 1440) zakřivený herní monitor s kroutivým krouživým momentem 1500R, který nabízí pět pokročilých vylepšení pro špičkové hraní her. Disponuje bleskově rychlou obnovovací frekvencí (OC) 250 Hz a dobou odezvy 0,5 milisekundy. Je také vybaven technologií AMD FreeSync™ Premium pro ultra plynulý obraz, vylepšený barevný výkon, inteligentní optimalizací TUF Gaming s umělou inteligencí a snadným ovládáním prostřednictvím aplikace DisplayWidget Center – díky čemuž budete o krok napřed před konkurencí.
Obr. NEZASTAVITELNÝ HERNÍ VÝKON 1771410c
NEZASTAVITELNÝ HERNÍ VÝKON
Díky působivé obnovovací frekvenci (OC) 250 Hz a době odezvy GTG 0,5 ms (min.) nabízí VG34WQML5A bleskově rychlé hraní s plynulým obrazem bez zpoždění.
Obr. ŽIVÉ BARVY, VYLEPŠENÁ HRA 1771410d
ŽIVÉ BARVY, VYLEPŠENÁ HRA
Obr. ROZSÁHLÁ KONTAKTIVITA 1771410e
ROZSÁHLÁ KONTAKTIVITA
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce): 34
Poměr stran: 21:9
Zobrazovací plocha displeje (H x V): 797,22 (H) x 333,72 (V)
Povrch displeje: Antireflexní
Typ podsvícení: LED
Typ panelu: VA
Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 178°/ 178°
Zakřivení: 1500R
Rozteč pixelů: 0,232 mm
Rozlišení: 3440x1440
Barevný prostor (sRGB): 130 %
Barevný prostor (DCI-P3): 95 %
Jas (HDR, Peak): 400 cd/?
Jas (typ.): 400 cd /?
Kontrastní poměr (typ.): 4000:1
Doba odezvy: 1 ms (GTG), 0,5 ms (min.)
Obnovovací frekvence (max.): 250 Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Bez blikání: Ano
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ano, 2W x 2
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 2
HDMI(v2.1) x 2
USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pro sluchátka: Ano
Mechanické provedení
Náklon: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+10° ~ -10°)
Nastavení výšky: 0~130 mm
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington: Ano
Stativový závit 1/4": Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Fyzické rozměry se stojanem (Š x V x H):80,78 x 54,06 x 25,00 cm (31,80" x 21,28" x 9,84")
Hmotnot se stojanem: 8,1 kg
Výbava
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 250Hz