ASUS LCD TUF Gaming VG27AQL5A, 27" 2560 x 1440, 350 nits, 210 Hz, 1 ms, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA, Black
Výrobce: Asus
Dostupnost: 50 je skladem
Kód: 1011202
Typové označení výrobce : 90LM0BM0-B01371
GTIN (EAN): 4711387919149
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Herní monitor TUF Gaming Series 5 – VG27AQL5A – 27 palců, QHD (2560x1440), 210 Hz (OC), rychlý IPS, ELMB SYNC, 0,3 ms GTG (min.), stereo reproduktor, DisplayWidget Center, herní AI, nastavení výšky 1768014a
Herní monitor TUF Gaming Series 5 – VG27AQL5A – 27 palců, QHD (2560x1440), 210 Hz (OC), rychlý IPS, ELMB SYNC, 0,3 ms GTG (min.), stereo reproduktor, DisplayWidget Center, herní AI, nastavení výšky
27palcový QHD (2560x1440) rychlý herní IPS monitor s obnovovací frekvencí 210 Hz (OC) navržený pro profesionální hráče a pohlcující hraní
DisplayWidget Center umožňuje snadné nastavení monitoru pomocí myši
Obr. EPICKÝ TUF 1768014b
EPICKÝ TUF
TUF Gaming VG27AQL5A je 27palcový monitor s rozlišením QHD, který nabízí pět pokročilých vylepšení pro hraní na nejvyšší úrovni. Disponuje obnovovací frekvencí přetaktování na 210 Hz a dobou odezvy 0,3 ms, spolu s kompatibilitou s technologiemi AMD FreeSync™ Premium a NVIDIA G-SYNC pro ultra plynulé hraní. Díky vylepšenému barevnému výkonu, aktualizované herní umělé inteligenci a snadnému ovládání prostřednictvím aplikace DisplayWidget Center vám tento monitor zajistí náskok před konkurencí.
Obr. NEZASTAVITELNÝ HERNÍ VÝKON 1768014c
NEZASTAVITELNÝ HERNÍ VÝKON
Díky působivému přetaktování na 210 Hz a době odezvy GTG 0,3 ms (min.) nabízí VG27AQL5A bleskově rychlé hraní s plynulým obrazem bez zpoždění.
Obr. HRA BEZ HRANIC 1768014d
HRA BEZ HRANIC
Obr. ŽIVÉ BARVY, VYLEPŠENÁ HRA 1768014e
ŽIVÉ BARVY, VYLEPŠENÁ HRA
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce): 27
Poměr stran: 16:9
Zobrazovací plocha displeje (H x V): 596,74 x 335,66 mm
Povrch displeje: Antireflexní
Typ podsvícení: LED
Typ panelu: IPS
Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 178°/ 178°
Rozteč pixelů: 0,233 mm
Rozlišení: 2560x1440
Barevný prostor (sRGB): 130 %
Barevný prostor (DCI-P3): 95 %
Jas (typ.): 350 cd/?
Kontrastní poměr (typ.): 1300:1
Doba odezvy: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Obnovovací frekvence (Max.): 210 Hz
Bez blikání: Ano
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ano, 2W x 2
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2)
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Servisní port)
Konektor pro sluchátka: Ano
Mechanické provedení
Naklonění: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+20° ~ -20°)
Otočení do strany: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~130 mm
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington: Ano
Stativový závit 1/4": Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Fyzické rozměry se stojanem (Š x V x H): 61,50 x 53,40 x 21,50 cm (24,21" x 21,02" x 8,46")
Hmotnot se stojanem: 6,4 kg
Výbava
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 210Hz