ASUS LCD TUF Gaming VG27AQ5A, 27" 2560 x 1440, 300 nits, 210 Hz, 0.3 ms, 178/ 178, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA…
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):260; Barevná hloubka (bit):10; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS; Jas (cd/m2):300; Kontrast:1:1300; Obnovovací frekvence displeje (Hz):210; Povrchová úprava displeje:Antireflexní
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011191
Typové označení výrobce : 90LM0BN0-B01371
GTIN (EAN): 4711387906835
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Herní monitor TUF Gaming Series 5 – VG27AQ5A – 27 palců, QHD (2560x1440), 210 Hz (OC), rychlý IPS, ELMB SYNC, 0,3 ms GTG (min.), stereo reproduktor, DisplayWidget Center, herní AI 1765505a
Herní monitor TUF Gaming Series 5 – VG27AQ5A – 27 palců, QHD (2560x1440), 210 Hz (OC), rychlý IPS, ELMB SYNC, 0,3 ms GTG (min.), stereo reproduktor, DisplayWidget Center, herní AI
27palcový QHD (2560x1440) rychlý herní IPS monitor s obnovovací frekvencí 210 Hz (OC) navržený pro profesionální hráče a pohlcující hraní
DisplayWidget Center umožňuje snadné nastavení monitoru pomocí myši
Obr. Stálá odolnost, pohlcující herní zážitek 1765505b
Stálá odolnost, pohlcující herní zážitek
27palcový herní monitor TUF Gaming VG27AQ5A s QHD rozlišením a IPS panelem pro bleskově rychlé hraní s obnovovací frekvencí 210 Hz (OC). Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) a AMD FreeSync™ Premium a VESA AdaptiveSync umožňují plynulé hraní. Monitor navíc podporuje HDR a má 95% barevný gamut DCI-P3 pro výjimečné barvy a kontrast.
Obr. OBNOVOVACÍ FREKVENCE 210 Hz (OC) A DOBA ODEZKY 0,3 ms (gtg) 1765505c
OBNOVOVACÍ FREKVENCE 210 Hz (OC) A DOBA ODEZKY 0,3 ms (gtg)
Obnovovací frekvence 210 Hz (OC) minimalizuje zpoždění a rozmazání pohybu, což vám dává výhodu v střílečkách z pohledu první osoby, závodních hrách, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožňuje hrát s nejvyšším vizuálním nastavením a okamžitě reagovat na dění na obrazovce – takže budete mít první zásah.
Obr. Intuitivní ovládání 1765505d
Intuitivní ovládání
Obr. Rozsáhlá konektivita 1765505e
Rozsáhlá konektivita
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce): 27
Poměr stran: 16:9
Zobrazovací plocha displeje (H x V): 596,74 x 335,67 mm
Povrch displeje: Antireflexní
Typ podsvícení: LED
Typ panelu: Rychlý IPS
Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 178°/ 178°
Rozteč pixelů: 0,233 mm
Rozlišení: 2560x1440
Barevný prostor (sRGB): 130 %
Barevný prostor (DCI-P3): 95 %
Jas (typ.): 300 cd/?
Kontrastní poměr (typ.): 1300:1
Barvy displeje: 1073,7 milionů (10 bitů)
Doba odezvy: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Obnovovací frekvence (max.): 210 Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
bez blikání: Ano
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ano
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2)
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Servisní port)
Konektor pro sluchátka: Ano
Mechanické provedení
Náklon: Ano (+20° ~ -5°)
Nastavení výšky: Ne
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington: Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Fyzické rozměry (Š x V x H): 61,50 x 45,50 x 21,40 cm (24,21" x 17,91" x 8,43")
Hmotnot: 5,0 kg
Výbava
TÜV Bez blikání
TÜV Nízké modré světlo
VESA AdaptiveSync Displej 210 Hz