ASUS LCD ROG Strix XG27ACMEG- G Hatsune Miku Edition, 27" 2560 x 1440, 400 nits, 1 ms, 260 Hz, USB, DP, HDMI, Audio…
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011221
Typové označení výrobce : 90LM0C7U-B01371
GTIN (EAN): 4711636099745
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition 1778629a
ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition
Monitor ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition – 27palcový 2560x1440, 260Hz OC (nad 144Hz), 0,3ms (min.), rychlý IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, kompatibilní s G-Sync, DisplayWidget Center, stativový závit, HDR, Aura Sync
Obr. Užijte si rytmus,herní výkony 1778629b
Užijte si rytmus,herní výkony
Obr. Vizuální brilantnost bezkonkurenční 1778629c
Vizuální brilantnost bezkonkurenční
Obr. Bezproblémová rychlost a přesnost 1778629d
Bezproblémová rychlost a přesnost
Eliminujte zpoždění a rozmazání pohybu s obnovovací frekvencí 260 Hz (OC) a bleskově rychlou dobou odezvy 0,3 ms (GTG). Tato kombinace zajišťuje plynulé a responzivní hraní, což vám dává výhodu v rychlých hrách, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, závodní hry a strategické hry v reálném čase. Reagujte okamžitě na akci na obrazovce a s jistotou provádějte kritické střely.
Obr. Hraní bez trhání a ghostů 1778629e
Hraní bez trhání a ghostů
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce):27
Poměr stran:16:9
Zobrazovací plocha displeje (V x Š):596,74 × 335,66 mm
Plocha displeje:Antireflexní
Typ podsvícení:LED
Typ panelu:Rychlý IPS
Pozorovací úhel (CR?10, vodorovně/svisle):178°/ 178°
Rozteč pixelů:0,233 mm
Rozlišení:2560x1440
Barevný prostor (DCI-P3):95 %
Jas (HDR, vrchol):400 cd/m2
Jas (typ.):400 cd/m2
Kontrastní poměr (HDR, max.):100 000 000:1
Kontrastní poměr (typ.):1000:1
Barvy displeje:1073,7 Mb (10 bitů)
Doba odezvy:1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Obnovovací frekvence (max.):260 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah):HDR10
Bez blikání:Ano
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ne
I/O porty
USB-C1x (alternativní režim DP)
DisplayPort 1.41x (HBR3)
HDMI (v2.1)1x
Zdířka pro sluchátka:Ano
Napájení přes USB-C:15 W
Mechanické provedení
Náklon:Ano (+20° ~ -5°)
Otočný:Ano (+45° ~ -45°)
Pivot:Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky:0~110 mm
Světelný efekt:Synchronizace aury
Montáž na stěnu VESA:100x100mm
Kensingtonský zámek:Ano
1/4" stativový objímkový prvek:Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Fyzické rozměry (Š x V x H): 61,4 x 50,3 x 18,8 cm (24,17" x 19,80" x 7,40")
Hmotnot: 5,8 kg
Výbava
TÜV Bez blikání
TÜV Low Blue Light (nízké modré světlo)
VESA AdaptiveSync displej 260 Hz