ASUS LCD ROG Strix OLED (XG32UCDS), 32" 3840 x 2160, 165 Hz, 178/ 178, 0, 03 ms, VESA, Audio, USB- C, HDMI, DP, Black
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1011199
Typové označení výrobce : 90LM0B50-B01371
GTIN (EAN): 4711387871409
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Herní monitor ROG Strix OLED XG32UCDS ? 32palcový (31,5 palce viditelné plochy) 4K UHD QD-OLED panel, 165 Hz, 0,03 ms, vlastní chladič, senzor přiblížení Neo, ASUS OLED Care Pro, rovnoměrný jas, kompatibilní s G-SYNC , 99% DCI-P3 a DisplayWidget Center 1768011a
Herní monitor ROG Strix OLED XG32UCDS ? 32palcový (31,5 palce viditelné plochy) 4K UHD QD-OLED panel, 165 Hz, 0,03 ms, vlastní chladič, senzor přiblížení Neo, ASUS OLED Care Pro, rovnoměrný jas, kompatibilní s G-SYNC , 99% DCI-P3 a DisplayWidget Center
32palcový herní monitor UHD (3840 x 2160) QD-OLED s obnovovací frekvencí 165 Hz a dobou odezvy 0,03 ms
Rozsáhlé možnosti připojení zahrnují DisplayPort™ 1.4, HDMI 2.1 a USB-C s napájením 15 W
Obr. JEDEN ZA VŠECHNY 1768011b
JEDEN ZA VŠECHNY
ROG Strix OLED XG32UCDS je 32palcový herní monitor s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 165 Hz. Díky senzoru Neo Proximity Sensor v nové sadě ROG OLED Care Pro se monitor při detekci uživatele přepne na černou obrazovku, čímž chrání před vypálením obrazu.
Obr. Super plynulý obraz 1768011c
Super plynulý obraz
Je navržen pro náročné hráče a profesionální tvůrce a nabízí obnovovací frekvenci 165 Hz a dobu odezvy 0,03 ms (GTG) pro superostrý a plynulý obraz.
Obr. VÁŠ MONITOR, VAŠE CESTA 1768011d
VÁŠ MONITOR, VAŠE CESTA
Obr. Ovládání poměru stran 1768011e
Ovládání poměru stran
Pro soutěživé hráče, kteří jsou zvyklí spíše na nižší rozlišení, dokáže XG32UCDS zobrazit obraz s poměrem stran 4:3 v rozlišení 1280 x 960 nebo 1024 x 768. Alternativně si uživatelé mohou zahrát na 24,5palcovém (24,5” simulačním) monitoru s obnovovací frekvencí 165 Hz. Můžete si kdykoli užít oba režimy, ať už jde o AAA hry nebo FPS soutěžní hry.
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce): 31,5
Poměr stran: 16:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Typ panelu: QD-OLED
Skutečné rozlišení: 3840x2160
Plocha displeje: Antireflexní
Kontrastní poměr (typ.): 1 500 000:1
Pozorovací úhel (CR?10): 178°/ 178°
Doba odezvy: 0,03 ms (GTG)
Bez blikání: Ano
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Obnovovací frekvence (max.): 165 Hz
Zvuk a kamera
Reproduktor: Žádný
I/O porty
DisplayPort 1.4 DSC 1x
HDMI (v2.1) 2x
USB-C 1x (alternativní režim DP)
Zdířka pro sluchátka: Ano
Napájení přes USB-C: 15 W
Mechanické provedení
1/4" stativový objímkový prvek: Ano
Náklon: Ano (+20° ~ -5°)
Otočný: Ano (+25° ~ -25°)
Nastavení výšky: 0~110 mm
Montáž na stěnu VESA: 100x100mm
Snímač přiblížení: Neo senzor přiblížení
Kensington lock slot: Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Rozměry se stojanem: 71,8 x 56,2 x 18,8 cm (28,27" x 22,13" x 7,40")