ASUS LCD 39" PG39 WCDM ROG Swift OLED 3440 x 1440 240 Hz 0, 03 ms G- SYNC® compatible 90 W Type- C
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011073
Typové označení výrobce : 90LM09R0-B01170
GTIN (EAN): 4711387447291
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ASUS ROG Swift OLED PG39WCDM 1712384a
ASUS ROG Swift OLED PG39WCDM
Posuňte hranice hraní s ultraširokým zakřiveným herním monitorem ROG Swift OLED PG39WCDM. Je vybaven 39palcovým panelem s technologií ROG OLED 3. generace, který nabízí o 30 % jasnější snímky ve srovnání se svým předchůdcem se 100% oknem v HDR, redukcí barevných lemů a technologií ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB). Obnovovací frekvence 240 Hz a doba odezvy 0,03 ms od šedé do šedé (GTG) zajišťují neuvěřitelně pohlcující virtuální světy bez rozmazání pohybem nebo trhání obrazovky. Pokročilý vlastní design chladiče navíc snižuje riziko vypálení a zlepšuje výkon a životnost panelu OLED.
Obr. Zažijte hladké a pohlcující herní vizuály 1712384b
Zažijte hladké a pohlcující herní vizuály
Zažijte vzrušení z plynulého a citlivého herního obrazu na 39palcovém ultraširokém zakřiveném panelu 800R ROG Swift OLED PG39WCDM. Zakřivení panelu napodobuje tvar lidského oka pro nesrovnatelné zážitky ze sledování a bleskurychlá obnovovací frekvence 240 Hz zajišťuje, že rychlé akce na obrazovce zůstanou plynulé a bez rozmazání.
Obr. Extrémně nízké rozmazání pohybu 1712384c
Extrémně nízké rozmazání pohybu
Exkluzivní technologie ASUS Extreme low motion blur (ELMB) dále snižuje duchy a rozmazání pohybu.
Obr. Výhody technologie OLED 1712384d
Výhody technologie OLED
Obr. Pokročilý vlastní chladič 1712384e
Pokročilý vlastní chladič
Obr. Ochrana obrazovky 1712384f
Ochrana obrazovky
Obr. Jednotný jas 1712384g
Jednotný jas
Obr. Dvojité jako univerzální pracovní stanice 1712384h
Dvojité jako univerzální pracovní stanice
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 39
• Zakřivení: 800R
• Poměr stran : 21:9
• Barevný prostor (DCI-P3): 99%
• Barevný prostor (sRGB) : 135%
• Typ panelu : WOLED
• Skutečné rozlišení : 3440x1440
• Zobrazovací plocha (VxV) : 889,5 x 405,2 mm
• Povrch displeje : neoslňující
• Rozteč pixelů: 0,266 mm
• Jas (max.) : 450cd/?
• Jas (HDR, špičkový) : 1 300 cd/?
• Jas (100% APL) :275 cd/?
• Kontrastní poměr (typický) : 1 500 000:1
• Pozorovací úhel (CR?10) : 178°/ 178°
• Doba odezvy : 0,03 ms (GTG)
• Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
• Bez blikání : Ano
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
• Obnovovací frekvence (max.): 240 Hz
• ASUS OLED Care :Ano
Funkce
• Technologie Trace Free : Ano
• Přesnost barev : ?E< 2
• GamePlus : Ano
• Slabé modré světlo : Ano
• Podpora HDCP : Ano, 2.2
• Game Visual : Ano
• Technologie VRR : Ano (Adaptive-Sync)
• Extrémně nízké rozmazání pohybu :Ano
• Režim HDR : Ano
• Zvýraznění stínů : Ano
• Display Widget : Ano, DisplayWidget Center
• Technologie PIP (PBP) :Ano
• Řízení poměru stran :Ano
• Přepínač KVM : Ano
I/O porty
• DisplayPort 1.4 DSCx 1
• HDMI (v2.1)x 2
• USB-Cx 1 (režim DP Alt)
• Konektor pro sluchátka : Ano
• Rozbočovač USB : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Rozbočovač USB : 2x USB 2.0 typ A
• USB-C Power Delivery : 90W
• Výstup SPDIF (optický digitální zvukový výstup): Ano
Zvuk
• Reproduktor: Ne
• Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu: HDMI: 30K~390 KHz (H) / 40~240Hz (V)
• USB-C, DisplayPort: 30~390 KHz (H) / 40~240Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie : <35W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
• Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
• Otáčení: Ano (+15° ~ -15°)
• Nastavení výšky: 0 ~ 80 mm
• Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
• Světelný efekt (Aura) : Aura Sync
• Snímač přiblížení :Ano
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry
• Fyzické rozměry se stojanem (š x v x h) : 89,0 x 57,5 x 31,8 cm (35,04„ x 22,64“ x 12,52")
• Fyzický rozměr bez stojanu (š x v x h): 89,0 x 42,4 x 18,7 cm (35,04„ x 16,69“ x 7,36")
• Rozměr skříně (š x v x h): 98,0 x 52,5 x 34,5 cm (38,58„ x 20,67“ x 13,58")
Hmotnost (odhad)
• Čistá hmotnost se stojanem: 9,61 kg (21,19 lbs)
• Čistá hmotnost bez stojanu: 6,94 kg (15,30 lbs)
• Hrubá hmotnost: 15,32 kg (33,77 lbs)
Příslušenství
• Akrylové kryty světel LED
• Zpráva o předběžné kalibraci barev
• Kabel DisplayPort
• Ultra vysokorychlostní kabel HDMI
• Napájecí kabel
• Stručný návod k použití
• Pouzdro ROG
• Samolepka ROG
• Kabel USB 3.2
• Sada pro uchycení VESA
• Záruční karta
Certifikace
• TÜV Flicker-free
• TÜV Slabé modré světlo
• VESA AdaptiveSync Display 240Hz