ASUS LCD 34" VU34 WCIP- W Eye Care 3440 x 144 Frameless, 100 Hz, USB- C PD 65 W, Stereo Speakers, Care Plus technology
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011164
Typové označení výrobce : 90LM0AIT-B01M71
GTIN (EAN): 4711387740149
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ASUS VU34WCIP-W Eye Care - 34 palců WQHD (3440x1440) 1755888a
ASUS VU34WCIP-W Eye Care - 34 palců WQHD (3440x1440)
34palcový panel WQHD (3440x1440) 1500R Curvature s širokým pozorovacím úhlem 178°
Vestavěný ionizátor vzduchu pro zlepšení kvality vzduchu ve vnitřním prostředí
Rozsáhlá konektivita včetně USB-C, HDMI, DisplayPortu a rozbočovače USB
Port USB-C pro přenos dat a obrazového signálu na displej a také 65W nabíjení notebooku prostřednictvím jediného kabelu
Technologie SmoothMotion s obnovovací frekvencí až 100 Hz a 1ms MPRT eliminuje trasování a zajišťuje ostré a jasné přehrávání videa a každodenní používání
Obr. Čistší vzduch, úžasné vizuální efekty 1755888b
Čistší vzduch, úžasné vizuální efekty
Řada monitorů ASUS VU Air Ionizer je navržena tak, aby zlepšila pohodu uživatelů, a nabízí řadu inovativních funkcí. Monitor VU34WCIP-W má vestavěný ionizátor vzduchu, který je schopen odstranit až 90 % prachu ze vzduchu a zlepšit tak jeho kvalitu. Díky panelům WQHD, které nabízejí pozorovací úhly 178°, obnovovací frekvenci 100 Hz a dobu odezvy pohyblivého obrazu (MPRT) 1 ms, jsou tyto monitory ideální pro produktivitu, tvorbu obsahu, hraní her nebo zábavu.
Obr. Živé barvy a široké pozorovací úhly 1755888c
Živé barvy a široké pozorovací úhly
Obr. Cílené pokrytí 1755888d
Cílené pokrytí
Obr. Rozsáhlá konektivita 1755888e
Rozsáhlá konektivita
Monitory VU jsou vybaveny porty pro snadné připojení k široké škále zařízení. VU34WCIP-W je vybaven režimem USB-C DP Alt s výkonem 65 W (dynamický 96 W), DisplayPortem, HDMI a 4 navazujícími porty USB-A pro připojení různých zařízení.
Technická specifikace:
  • Display
  • Velikost panelu (palce): 34“
  • Poměr stran: 21:9
  • Povrch displeje: Neoslňující
  • Typ podsvícení: LED
  • Typ panelu: VA
  • Pozorovací úhel: 178°/ 178°
  • Zakřivení: 1500R
  • Rozlišení: 3440x1440
  • Jas (typ.): 300 nits
  • Kontrastní poměr (Typ.): 3000:1
  • Barvy displeje: 16,7 mil.
  • Obnovovací frekvence: 100Hz
  • Doba odezvy: 1 ms MPRT
  • Bez blikání: Ano
  • Funkce
  • Technologie SPLENDID: Ano
  • Barevná teplota. Výběr: Ano (4 režimy)
  • QuickFit: Ano
  • Technologie PIP / PBP: Ano
  • HDCP: Ano, 2.2
  • Technologie VRR: Ano
  • Synchronizace pohybu: Ano
  • DisplayWidget: Ano
  • Nízké modré světlo: Ano
  • Technologie Eye Care+: Ano
  • Zvuk
  • Reproduktor: Ano
  • Typ: 2Wx2
  • I/O porty
  • 1x USB-C (režim DP Alt)
  • 1x DisplayPort 1.4
  • 1x HDMI
  • 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • Earphone jack : Ano
  • USB-C Power Delivery : 65 W
  • Mechanické provedení
  • VESA: 100 x 100 mm
  • Naklápění: Ano (+35° ~ -5°)
  • Nastavení výšky : Ano
  • Snímač okolního světla : Ano
  • Kensington Lock: Ano
  • Fyzické charakteristiky
  • Barva: Černá
  • Rozměry: 80.72 x 48.59 x 20.58 cm (31.78" x 19.13" x 8.10")