ASUS LCD 34" VG34VQL3A 3440 x 1440 GAMING 180 Hz 400cd 1 ms LED- VA 2xHDMI DP repro PIVOT - HDMI a DP kabel
Výrobce: Asus
Dostupnost: 50 je skladem
Kód: 1011240
Typové označení výrobce : 90LM06F0-B01E71
GTIN (EAN): 4711387184592
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Zakřivený herní monitor TUF Gaming VG34VQL3A - 34
Zakřivený herní monitor TUF Gaming VG34VQL3A - 34" WQHD (3440 x 1440), 180 Hz, 1500R, zakřivený design, Extreme Low Motion Blur™, Freesync™ Premium Pro, 1 ms (GTG),125 % sRGB, DisplayHDR™ 400 , DisplayWidget Center
34palcový WQHD (3440 x 1440) 1500R zakřivený herní monitor s obnovovací frekvencí 180 Hz určený pro profesionální hráče a pohlcující hraní
125% barevný gamut sRGB poskytuje skvělý kontrast a barvy pro herní výkon
TUF Gaming VG34VQL3A
Displej
  • Úhlopříčka (palce):34
  • Poměr stran:21:09
  • Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):797.22 (H) x 333.72 (V)
  • Povrch displeje:Non-Glare
  • Podsvětlení:LED
  • Typ panelu:VA
  • Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
  • Zakřivení:1500R
  • Rozteč bodu:0.232mm
  • Rozlišení:3440 x 1440
  • Barevný rozsah (sRGB) :125%
  • Jas (HDR, Peak):400 cd/?
  • Jas (běžný):400cd/?
  • Kontrastní poměr (Typ.) :4000:01:00
  • Barvy:16,7M
  • Doba odezvy:1ms(GTG)
  • Obnovovací frekvence (Max) :Max. 180 Hz
  • Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
  • Technologie Flicker-Free:Ano
Funkce videa
  • Technologie Trace Free:Ano
  • - GameVisual : Ano
  • Teplota barvy Výběr:Ano (4 režimů)
  • - GamePlus : Ano
  • Technologie PIP / PbP :Ano
  • Podpora HDCP:Ano, 2.2
  • - Extreme Low Motion Blur : Ano
  • Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
  • - GameFast Input technology : Ano
  • - Shadow Boost : Ano
  • - DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
  • Nízké vyzařování modrého světla:Ano
  • Možnosti zvuku
  • Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
  • - DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3)
  • - HDMI(v2.0) x 2
  • - USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
  • Sluchátkový konektor:Ano
  • Kmitočet signálů
  • Kmitočet digitálního signálu:HDMI: 30~149 KHz (H) / 48~100Hz (V)
  • DP: 267~267 KHz (H) / 48~180Hz (V)
Spotřeba energie
  • Spotřeba energie:<27W
  • Režim úspory energie:<0.5W
  • Režim úspory energie:<0,3W
  • Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
  • Naklopení:Yes (+20° ~ -5°)
  • Otáčení:Ano (+10° ~ -10°)
  • Nastavení výšky:0~130mm
  • Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
  • Zámek Kensington:Ano
  • Patice pro stativ:Ano
Rozměry
  • - Phys. Dimension (W x H x D) : 80.8 x 54.1 x 25.0 cm (31.81" x 21.30" x 9.84")
  • - Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 80.8 x 36.4 x 11.1 cm (31.81" x 14.33" x 4.37")
  • - Box Dimension (W x H x D) : 91.5 x 49.5 x 28.0 cm (36.02" x 19.49" x 11.02")