ASUS LCD 34" VG34VQ3B TUF Gaming 3440 x 1440 GAMING 180 Hz ELMB SYNC FreeSync Premium 1 ms MPRT 90% DCI- P…
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011080
Typové označení výrobce : 90LM0AA0-B01170
GTIN (EAN): 4711387530092
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Herní monitor TUF Gaming VG34VQ3B 1714741a
Herní monitor TUF Gaming VG34VQ3B
TUF Gaming VG34VQ3B je 34palcový WQHD (3440 x 1440) zakřivený herní monitor 1500R s ultrarychlou obnovovací frekvencí 180 Hz a dobou odezvy 1 ms MPRT pro extrémně pohlcující hraní. Je vybaven exkluzivní technologií Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) a AMD FreeSync Premium™ pro eliminaci duchů a trhání. Kromě toho také pokrývá 90 % barevného gamutu DCI-P3 pro skvělý kontrast a živé barvy.
Obr. Obnovovací frekvence 180Hz a doba odpovědi 1ms MPRT 1714741b
Obnovovací frekvence 180Hz a doba odpovědi 1ms MPRT
TUF Gaming VG34VQ3B poskytuje ohromující obraz ze všech úhlů se zakřivením 1500R, které zajišťuje, že každý bod je ve stejné vzdálenosti od vašich očí. S obnovovací frekvencí 180 Hz decimuje zpoždění a rozmazání pohybu, abyste měli navrch ve střílečkách z pohledu první osoby, závodech, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožňuje hrát s nejvyšším vizuálním nastavením a umožňuje vám okamžitě reagovat na to, co je na obrazovce – takže první úder dostanete.
Obr. Adaptive-Sync 1714741c
Adaptive-Sync
Obr. Barevný výkon - Vysoký dynamický rozsah 1714741d
Barevný výkon - Vysoký dynamický rozsah
Obr. ELMB sync 1714741e
ELMB sync
Obr. Variabilní Overdrive 1714741f
Variabilní Overdrive
Obr. Posílení stínu 1714741g
Posílení stínu
Obr. Rozsáhlá konektivita 1714741h
Rozsáhlá konektivita
Technické specifikace
Displej
•Úhlopříčka (palce):34
•Poměr stran:21:09
•Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):797.22 (H) x 333.72 (V)
•Povrch displeje:Non-Glare
•Podsvětlení:LED
•Typ panelu:VA
•Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
•Zakřivení:1500R
•Rozteč bodu:0.232mm
•Rozlišení:3440 x 1440
•Barevný rozsah (sRGB) :125%
•Jas (HDR, Peak):400 cd/?
•Jas (běžný):400cd/?
•Kontrastní poměr (Typ.) :4000:01:00
•Barvy:16,7M
•Doba odezvy:1ms(GTG)
•Obnovovací frekvence (Max) :Max. 180 Hz
•Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
•Technologie Flicker-Free:Ano
Funkce videa
•Technologie Trace Free:Ano
•GameVisual : Ano
•Teplota barvy Výběr:Ano (4 režimů)
•GamePlus : Ano
•Technologie PIP / PbP :Ano
•Podpora HDCP:Ano, 2.2
•Extreme Low Motion Blur : Ano
•Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
•GameFast Input technology : Ano
•Shadow Boost : Ano
•DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
•Nízké vyzařování modrého světla:Ano
Možnosti zvuku
•Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
•DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3)
•HDMI(v2.0) x 2
•USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
•Sluchátkový konektor:Ano
Kmitočet signálů
•Kmitočet digitálního signálu:HDMI: 30~149 KHz (H) / 48~100Hz (V)
•DP: 267~267 KHz (H) / 48~180Hz (V)
Spotřeba energie
•Spotřeba energie:<27W
•Režim úspory energie:<0.5W
•Režim úspory energie:<0,3W
•Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
•Naklopení:Yes (+20° ~ -5°)
•Otáčení:Ano (+10° ~ -10°)
•Nastavení výšky:0~130mm
•Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
•Zámek Kensington:Ano
•Patice pro stativ:Ano
Rozměry
•Fyz. rozměry (W x H x D) : 80.8 x 54.1 x 25.0 cm (31.81" x 21.30" x 9.84")
•Fyz. rozměru bez stojanu (W x H x D) : 80.8 x 36.4 x 11.1 cm (31.81" x 14.33" x 4.37")
•Rozměry balení (W x H x D) : 91.5 x 49.5 x 28.0 cm (36.02" x 19.49" x 11.02")