ASUS LCD 34" VA34VCPSR Docking Monitor, WQHD, 1500R Curvature, PD 96 W, RJ45, USB hub, Low Blue Light, Flicker Free
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011134
Typové označení výrobce : 90LM08JJ-B02170
GTIN (EAN): 4711387620748
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Dokovací monitor ASUS VA34VCPSR 1736180a
Dokovací monitor ASUS VA34VCPSR
ASUS VA34VCPSR je 34palcový zakřivený dokovací monitor s poměrem stran 21:9 (3440 x 1440), který poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a ultraširokoúhlý displej usnadňuje multitasking. Stabilní připojení k internetu a dokování notebooku jedním kabelem s připojením RJ45 a USB-C. Obnovovací frekvence až 100 Hz s technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trasování a zajištění ostrého a hladkého zážitku ze sledování. Jeho vysoce ergonomický design spolu s TÜV Rheinland certifikovaným Flicker-free a Low Blue Light poskytuje pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Ultra široké pohlcující zakřivení 1736180b
Ultra široké pohlcující zakřivení
Obr. USB-C, které umí všechno 1736180c
USB-C, které umí všechno
Zahrnutý port USB-C umožňuje superrychlé datové přenosy, konektivitu DisplayPort a 96W napájení pro nabíjení zařízení pomocí jediného kabelu USB-C. Monitor také slouží jako rozbočovač USB: jakékoli zařízení připojené k portům USB typu A získá přístup k dalším periferním zařízením připojeným k jiným portům USB.
Obr. Rozsáhlá konektivita 1736180d
Rozsáhlá konektivita
Obr. Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia 1736180e
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Obr. Ergonomický design 1736180f
Ergonomický design
Obr. Chraňte své oči pomocí technologie ASUS Eye Care 1736180g
Chraňte své oči pomocí technologie ASUS Eye Care
Obr. Technologie ASUS Flicker-free 1736180h
Technologie ASUS Flicker-free
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 34
• Poměr stran : 21:9
• Zobrazovací plocha (V x V): 797,2 x 333,7 mm
• Povrch displeje : neoslňující
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : VA
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
• Zakřivení: 1500R
• Rozteč pixelů: 0,2318 mm
• Rozlišení: 3440x1440
• Jas (typ.) : 300cd/?
• Kontrastní poměr (typ.) : 3000:1
• Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
• Doba odezvy : 4 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 100 Hz
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
• Bez blikání : Ano
Funkce
• Technologie SPLENDID : Ano
• Barevná teplota . Volba : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• QuickFit : Ano
• Technologie PIP / PBP: Ano
• HDCP : Ano, 2.2
• Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
• Synchronizace pohybu : Ano
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
• Nízké modré světlo : Ano
• Technologie Eye Care+ : Ano
Zvuk
• Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
• USB-C x 1 (režim DP Alt)
• DisplayPort 1.4 x 1
• HDMI (v2.0) x 1
• Rozbočovač USB : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Konektor pro sluchátka : Ano
• USB-C Power Delivery : 96 W
• RJ45 : Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : HDMI: 30~225 KHz (H) / 48~100 Hz (V)
• USB-C, DisplayPort: 225~225 KHz (H) / 48~100 Hz (V)
• Spotřeba energie
• Spotřeba energie: 32 W
• Úsporný režim : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
• Naklápění : Ano (+35° ~ -5°)
• Otáčení: Ano (+180° ~ -180°)
• Nastavení výšky: 0 ~ 130 mm
• Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry
• Fyzické rozměry (š x v x h): 80,93 x 51,10 x 26,49 cm (31,86„ x 20,12“ x 10,43")
• Fyzický rozměr bez stojanu (š x v x h): 80,93 x 36,58 x 10,67 cm (31,86„ x 14,40“ x 4,20")
• Rozměr krabice (š x v x h) : 107,00 x 49,00 x 18,60 cm (42,13„ x 19,29“ x 7,32")