ASUS LCD 34" PA34VCNV ProArt Curved Professional 3440 x 1440 IPS, 100%sRGB, USB- C Docking PD 96 W, RJ45
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011033
Typové označení výrobce : 90LM04A0-B02370
GTIN (EAN): 4711387206393
dodací lhůta : Na dotaz
ASUS ProArt Display PA34VCNV
Zakřivený profesionální monitor - 34,1", IPS, 21:9 3440 x 1440, 3800R zakřivení, 100% sRGB / Rec.709, přesnost barev Delta E < 2, Calman Verified, USB-C Docking PD 96W, RJ45, ergonomický stojan, ekologická udržitelnost
  • 34.1palcový zakřivený displej IPS 3800R s poměrem stran 21:9 a bezrámečkovým designem
  • Mezinárodní barevný standard 100 % sRGB a 100 % Rec. široký barevný gamut 709
  • Calman Verified s tovární kalibrací pro vynikající přesnost barev Delta E < 2
  • Rozsáhlá konektivita včetně DisplayPortu přes USB-C s 96W Power Delivery, řetězení DisplayPortu, HDMI, rozbočovače USB a portu RJ45 LAN pro co největší flexibilitu
  • Zelená udržitelnost: papírové obaly a energeticky účinné ekologické normy
Displej
Úhlopříčka (palce):34.1
Poměr stran:21:09
Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):799.8 x 334.8 mm
Povrch displeje:Non-Glare
Podsvětlení:LED
Typ panelu:IPS
Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
Zakřivení:3800R
Rozteč bodu:0,2325 mm
Rozlišení:3440 x 1440
Barevný rozsah (sRGB) :100%
Jas (běžný):350 cd/?
Kontrastní poměr (Typ.) :1000:1
Barvy:1073.7M (10 bit)
Doba odezvy:5ms(GTG)
Obnovovací frekvence (Max) :60Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
Technologie Flicker-Free:Ano
Záruka LCD ZBD:Ano (3 roky)
Funkce videa
Technologie Trace Free:Ano
ProArt přednastavení :Native
ProArt přednastavení :sRGB
ProArt přednastavení :DCI-P3
ProArt přednastavení :DICOM
ProArt přednastavení :Rec. 709
ProArt přednastavení :HDR
ProArt přednastavení :Uživatelský režim 1
ProArt přednastavení :Uživatelský režim 2
Teplota barvy Výběr:Není k dispozici
- Gamma Adjustment : Ano (s podporou Gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
Přesnost barev:?E ? 2
- ProArt Palette : Ano
- QuickFit Plus : Ano
Technologie PIP / PbP :Ano
Podpora HDCP:Ano, 2.2
Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
Nízké vyzařování modrého světla:Ano
Možnosti zvuku
Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
- USB-C x 1 (DP Alt Mode)
- DisplayPort 1.4 x 2 (Daisy Chain)
- HDMI(v2.0) x 2
- USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
- USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
Sluchátkový konektor:Ano
- USB-C Power Delivery : 96W
- RJ45 : Yes
Kmitočet signálů
Kmitočet digitálního signálu:HDMI: 15~135 KHz (H) / 48~60 Hz (V)
USB-C, DisplayPort: 135~135 KHz (H) / 48~60 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie:26.9 W
Režim úspory energie:<0.5 W
Režim úspory energie:0 W (pevný přepínač)
Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
Naklopení:Ano (+23° ~ -5°)
Otáčení:Ano (+15 ° až -15 °)
Nastavení výšky:0~130mm
Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
Zámek Kensington:Ano
Rozměry
- Phys. Dimension (W x H x D) : 81.72 x 56.92 x 24.00 cm (32.17" x 22.41" x 9.45")
- Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 81.72 x 36.97 x 9.17 cm (32.17" x 14.56" x 3.61")
- Box Dimension (W x H x D) : 108.00 x 19.00 x 52.00 cm (42.52" x 7.48" x 20.47")