ASUS LCD 32” PA32UCXR 3840 x 2160 ProArt 4K 2xHDMI DP HDR IPS MiniLED, 1000 nits, Adobe RGB 99%, Self / Auto Calibration
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011034
Typové označení výrobce : 90LM03H0-B01K70
GTIN (EAN): 4711387267103
dodací lhůta : Na dotaz
Profesionální monitor ASUS ProArt Display PA32UCXR - 32 palců, 4K UHD (3840 x 2160), 2304 zón podsvícení Mini LED, integrovaný motorizovaný kolorimetr, vlastní/automatická kalibrace, HDR-10, HLG, Dolby Vision, 99% Adobe RGB, 97% DCI-P3, ?E < 1, Thunderbolt™ 4 PD 90 W, VESA DisplayHDR 1400, hardwarová kalibrace, Calman Ready, integrace ColourSpace, ergonomický stojan, ekologická udržitelnost
  • Podpora více formátů HDR včetně Dolby Vision, HLG a HDR10
  • Bohaté možnosti připojení včetně dvou portů Thunderbolt™ 4 s až 90W napájením Power Delivery, HDMI, DisplayPort™ a integrovaného USB rozbočovače
Displej
Úhlopříčka (palce):32
Poměr stran:16:9
Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):708.48 x 398.52 mm
Povrch displeje:Non-Glare
Podsvětlení:Mini-LED
Typ panelu:IPS
Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
Rozteč bodu:0,1845mm
Rozlišení:3840 x 2160
Barevný rozsah (sRGB) :100%
Barevný rozsah (Adobe RGB) :99%
Barevný rozsah (DCI-P3) :97%
Barevný rozsah (Rec.2020) :85%
Jas (HDR, Peak):1,600 cd/?
Jas (běžný):1 000 cd/?
Kontrastní poměr (HDR, Max) :1 000 000:1
Kontrastní poměr (Typ.) :1000:1
Barvy:1073.7M (10 bit)
Doba odezvy:5ms(GTG)
Obnovovací frekvence (Max) :60Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
Podpora HDR (High Dynamic Range):HLG
Podpora HDR (High Dynamic Range):Dolby Vision
Technologie Flicker-Free:Ano
Záruka LCD ZBD:Ano (3 roky)
Funkce videa
Technologie Trace Free:Ano
ProArt přednastavení :Native
ProArt přednastavení :sRGB
ProArt přednastavení :Adobe RGB
ProArt přednastavení :DCI-P3
ProArt přednastavení :Rec. 2020
ProArt přednastavení :DICOM
ProArt přednastavení :Rec. 709
ProArt přednastavení :HDR_PQ DCI
ProArt přednastavení :HDR_PQ Rec2020
ProArt přednastavení :HDR_HLG BT2100
ProArt přednastavení :HDR_HLG DCI
ProArt přednastavení :Dolby Vision
ProArt přednastavení :Uživatelský režim 1
ProArt přednastavení :Uživatelský režim 2
ProArt přednastavení :User mode3
Teplota barvy Výběr:Ano (5 režimů)
Nastavení barev:6osé nastavení (R, G, B, C, M, Y)
- Gamma Adjustment : Ano (s podporou Gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
Přesnost barev:?E< 1
- ASUS ProArt Hardware Calibration : Ano
- ProArt Palette : Ano
- QuickFit Plus : Ano
Technologie PIP / PbP :Ano
Podpora HDCP:Ano, 2.2
Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
- HDR Preview : Ano
Nízké vyzařování modrého světla:Ano
Výběr režimů HDR :Ano
Možnosti zvuku
Reproduktor:Ano (3Wx2)
I/O Porty
- Thunderbolt 4 x 2 (Daisy Chain)
- DisplayPort 1.4 x 1
- HDMI(v2.0) x 2
- USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A + 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
Sluchátkový konektor:Ano
- USB-C Power Delivery : 90 W
Kmitočet signálů
Kmitočet digitálního signálu:HDMI: 135~135 KHz (H) / 40~60 Hz (V)
Thunderbolt, USB-C, DisplayPort: 135~135 KHz (H) / 40~60 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie:<46.62W
Režim úspory energie:<0.5W
Režim úspory energie:0 W (pevný přepínač)
Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
Naklopení:Ano (+23° ~ -5°)
Otáčení:Yes (+30° ~ -30°)
Pivot:Ano (+90 ° až -90 °)
Nastavení výšky:0~100mm
- Embedded Colorimeter : Yes (Support Self-Calibration)
Senzor okolního osvětlení :Ano
- Proximity Sensor : Yes
Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
Zámek Kensington:Ano
Rozměry
- Phys. Dimension (W x H x D) : 72.7 x 60.1 x 24.5 cm (28.62" x 23.66" x 9.65")
- Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 72.7 x 44.5 x 9.0 cm (28.62" x 17.52" x 3.54")
- Box Dimension (W x H x D) : 96.50 x 55.50 x 22.80 cm (37.99" x 21.85" x 8.98")