ASUS LCD 32” PA32UCDM ProArt 3840 x 2160 QD- OLED, Ultra- slim, 240 Hz, 0.1 ms, HDR- 10, HLG, Dolby Vision…
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011158
Typové označení výrobce : 90LM03HE-B01K70
GTIN (EAN): 4711387564714
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ASUS ProArt Display OLED PA32UCDM Professional Monitor 1752411a
ASUS ProArt Display OLED PA32UCDM Professional Monitor
32„ (31,5“ s možností zobrazení), 4K UHD (3840 x 2160), QD-OLED, ultratenký, 240 Hz, 0,1 ms, automatická kalibrace, HDR-10, HLG, Dolby Vision, 99% DCI-P3, ?E < 1, Thunderbolt™ 4 PD 96W, Calman Ready, integrace ColourSpace, ergonomický stojan, ekologická udržitelnost
Obr. Profesionální OLED monitor pro každého tvůrce 1752411b
Profesionální OLED monitor pro každého tvůrce
ProArt Display OLED PA32UCDM je profesionální monitor určený pro profesionální tvůrce obsahu. Tento 31,5palcový 4K HDR displej se může pochlubit špičkovým panelem QD-OLED s rozlišením 1000 nitů a 99% gamutem DCI-P3, který zajišťuje vysoce přesné barvy a mimořádně detailní obraz. Jeho až 240Hz obnovovací frekvence umožňuje tvůrcům vyvíjet rychle se vykreslující hry a provádět kontrolu kvality uměleckých děl na jediném displeji. Díky podpoře více formátů HDR je navíc PA32UCDM ideálním monitorem pro práci na rychle se měnícím obsahu HDR.
Translated with DeepL.com (free version)
Obr. Posílení postavení tvůrců obsahu 1752411c
Posílení postavení tvůrců obsahu
Designéři, fotografové, filmaři, videoeditoři, 3D/VFX umělci, koloristé, herní vývojáři
Obr. Úžasné zážitky s technologií QD-OLED 1752411d
Úžasné zážitky s technologií QD-OLED
Obr. ASUS OLED Care 1752411e
ASUS OLED Care
Obr. Nastavení rovnoměrného jasu 1752411f
Nastavení rovnoměrného jasu
Obr. Vynikající design 1752411g
Vynikající design
Kovové šasi nabízí minimalistický vzhled a zároveň zlepšuje odvod tepla.
Synchronizuje jas a teplotu barev displeje se změnami okolního osvětlení.
Automaticky sníží jas, když zjistí, že jste se vzdálili.
Obr. Rozsáhlá konektivita 1752411h
Rozsáhlá konektivita
ProArt Display nabízí dva porty Thunderbolt 4 a port HDMI 2.1 pro kompatibilitu se současnými i budoucími displeji a periferiemi. Jeden z portů Thunderbolt 4 nabízí až 96W Power Delivery pro nabíjení zařízení a také možnost řetězového propojení několika displejů přes jediný port bez nutnosti použití rozbočovače nebo přepínače. Vestavěný rozbočovač USB 3.2 obsahuje jeden port USB typu A a typ C, což umožňuje snadné připojení k různým zařízením a periferiím a také nabíjení kompatibilních zařízení.
Technické specifikace
Model
ProArt Display OLED PA32UCDM
Displej
Velikost panelu (palce) : 31.5
Počet pixelů na palec (PPI) : 140
Poměr stran: 16:9
Zobrazovací plocha (V x V): 699,48 x 394,73 mm
Povrch displeje : antireflexní
Typ panelu : QD-OLED
Pozorovací úhel (CR?10, V/V) : 178°/ 178°
Rozteč pixelů: 0,182 mm
Rozlišení: 3840x2160
Barevný prostor (sRGB) : 100%
Barevný prostor (DCI-P3): 99%
Jas (HDR, špičkový) : 1 000 cd/?
Jas (typ): 250 cd/?
Kontrastní poměr (HDR, max.) : 1,500,000:1
Kontrastní poměr (typ.): 1 500 000:1
Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
Doba odezvy : 0,1 ms (GTG)
Obnovovací frekvence (max.): 240 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HLG
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : Dolby Vision
Bez blikání : Ano
ASUS OLED Care : Ano
Funkce
Předvolba ProArt : Nativní
Předvolba ProArt : sRGB
Předvolba ProArt : Adobe RGB
Předvolba ProArt : DCI-P3
Předvolba ProArt : BT.2020
Předvolba ProArt : DICOM
Předvolba ProArt : Rec.709
Předvolba ProArt : HDR_PQ DCI
Předvolba ProArt : HDR_PQ BT.2020
Předvolba ProArt : HDR_HLG BT.2100
Předvolba ProArt : HDR_HLG DCI
Předvolba ProArt : Dolby Vision
Předvolba ProArt : Uživatelský režim1
Předvolba ProArt : Uživatelský režim2
Předvolba ProArt : Uživatelský režim3
Barevná teplota. Volba : Ano (5 režimů)
Nastavení barev : Ladění RGB (zesílení / posun)
Nastavení gammy : Ano (podpora gammy 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
Přesnost barev : ?E< 1
Hardwarová kalibrace ASUS ProArt : Ano
Paleta ProArt : Ano
QuickFit Plus : Ano
Technologie PIP / PBP : Ano
HDCP : Ano, 2.3
Technologie VRR : Ano (Adaptive-Sync)
Náhled HDR : Ano
DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
Nízké modré světlo : Ano
Režim více HDR : Ano
Zvuk
Reproduktor : Ano (3Wx2)
Vstupní/výstupní porty
Thunderbolt 4 x 2 (Daisy Chain)
HDMI (v2.1) x 1
Rozbočovač USB : 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
Rozbočovač USB : 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
USB-C Power Delivery : 96 W
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu : HDMI: 15~583 KHz (H) / 48~240 Hz (V)
Thunderbolt USB-C: 15~583 KHz (H) / 48~240 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie : <32W
Režim úspory energie : <0.5W
Režim vypnutí napájení : <0.3W
Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
Otáčení: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0 ~ 130 mm
Snímač okolního světla: Ano
Snímač přiblížení: Ano
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
Fyzické rozměry (š x v x h): 71,73 x 60,25 x 22,80 cm (28,24„ x 23,72“ x 8,98")
Fyzický rozměr bez stojanu (š x v x h): 71,73 x 42,23 x 4,24 cm (28,24„ x 16,63“ x 1,67")
Rozměr skříňky (š x v x h): 82,0 x 57,7 x 28,2 cm (32,28„ x 22,72“ x 11,10")