ASUS LCD 28" VG28UQL1A 3840 x 2160 IPS 450cd 1 ms 144 Hz DP HDMI USB REPRO PIVOT
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 262830
Typové označení výrobce : 90LM0780-B01170
GTIN (EAN): 4711081043362
dodací lhůta : Na dotaz
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg28uql1a/techspec/
Model
TUF Gaming VG28UQL1A
Display
Panel Size (inch) : 28
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 620.93 x 341.28 mm
Display Surface : Non-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : Fast IPS
Viewing Angle (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.160mm
Resolution : 3840x2160
Color Space (sRGB) : 120%
Color Space (DCI-P3) : 90%
Brightness (HDR, Peak) : 450 cd/?
Brightness (Typ.) : 300cd/?
Contrast Ratio (HDR, Max) : 1,000,000:1
Contrast Ratio (Typ.) : 1000:1
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Response Time : 1ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 144Hz
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Flicker-free : Yes
Video Feature
Trace Free Technology : Yes
GameVisual : Yes
Color Temp. Selection : Yes(4 modes)
GamePlus : Yes
PIP / PBP Technology : Yes
HDCP : Yes, 2.2
Extreme Low Motion Blur : Yes
ELMB Sync: Yes
VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
GameFast Input technology : Yes
Shadow Boost : Yes
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Lite
Low Blue Light : Yes (Hardware Solution)
Multiple HDR Mode : Yes
Audio Feature
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI(v2.1) x 2
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : DP 1.4: 30KHz~340KHz(H) / 48Hz~144Hz(V)
HDMI2.0 : 30KHz~180KHz (H) / 48Hz~144Hz(V)
HDMI2.1 : 30KHz~255KHz (H) / 48Hz~144Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : 33W
Power Saving Mode : 0.45W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+15° ~ -15°)
Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment : 0~120mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 639.5mm x 539.8mm x 213.8mm
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 63.95 x 36.94 x 6.57 cm (25.18" x 14.54" x 2.59")
Box Dimension (W x H x D) : 71.60 x 44.60 x 22.40 cm (28.19" x 17.56" x 8.82")