ASUS LCD 27" XG27 WCMS ROG Strix 2560 x 1440 Curved 280 Hz 1 ms USB Type- C HDR
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011091
Typové označení výrobce : 90LM09Y1-B01370
GTIN (EAN): 4711387530146
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ROG Strix XG27WCMS 1716870a
ROG Strix XG27WCMS
Herní monitor ROG Strix XG27WCMS USB Type-C - 27palcový, 2560 × 1440, zakřivený, 280 Hz (přetaktování), 1 ms (GTG), synchronizace s extrémně nízkým rozmazáním pohybu, USB Type-C, FreeSync Premium, DisplayWidget Center, konektor pro stativ, HDR
Obr. Nesrovnatelná vizuální brilance 1716870b
Nesrovnatelná vizuální brilance
Obr. Bezproblémová rychlost a přesnost 1716870c
Bezproblémová rychlost a přesnost
Odstraňte zpoždění a rozmazání pohybu díky přetaktované obnovovací frekvenci 280 Hz a bleskurychlé době odezvy 1 ms (GTG). Tato kombinace zajišťuje plynulé a svižné hraní a dává vám výhodu v rychlých hrách, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, závodní hry a strategie v reálném čase. Reagujte okamžitě na dění na obrazovce a s jistotou střílejte kritické střely.
Obr. Tear-Free, Ghost-Free Gaming 1716870d
Tear-Free, Ghost-Free Gaming
Obr. Živé barvy, továrně kontrolováno 1716870e
Živé barvy, továrně kontrolováno
Obr. Všestranné připojení 1716870f
Všestranné připojení
Obr. Kompaktní design, ergonomický komfort 1716870g
Kompaktní design, ergonomický komfort
Obr. Přizpůsobení nastavení bez námahy 1716870h
Přizpůsobení nastavení bez námahy
Technická specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Zobrazovací plocha (V x H) : 597,736 (V) x 335,664 (H)
• Plocha displeje : Matná
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu :Fast VAPozorovací úhel (CR?10, H/V) :178°/ 178°Zakřivení : 1500R
• Rozteč pixelů : 0,233 mm
• Rozlišení : 2560x1440
• Barevný prostor (sRGB) : 125%
• Barevný prostor (DCI-P3) : 95%
• Jas (HDR, špičkový) : 400 cd/?
• Jas (typický) : 400 cd/?
• Kontrastní poměr (typ.) : 3000:1
• Barvy displeje : 16.7M
• Doba odezvy : 1 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 280 Hz
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
• Ochranné sklo : Ne
• Bez blikání : Ano
Funkce videa
• GameVisual : Ano
• Barevná teplota. Výběr : Ano (8 režimů)
• Nastavení barev : Nastavení v 6 osách (R,G,B,C,M,Y)
• Nastavení gama : Ano (podpora gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
• GamePlus : Ano
• HDCP : Ano, 2.2
• Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano
• Synchronizace ELMB: Ano
• Technologie VRR: : Ano (adaptivní synchronizace)
• Technologie GameFast Input : Ano
• Shadow Boost : Ano
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
• Slabé modré světlo : Ano
Funkce zvuku
• Reproduktor : Ne
I/O porty
• USB-C x 1 (režim DP Alt)
• DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
• HDMI(v2.1) x 1
• Konektor pro sluchátka : Ano
• USB-C Power Delivery : 15W
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : USB-C, DisplayPort: 362~362KHz (H) /60~240 Hz (V)
• HDMI: 30~255 KHz (H) / 60~240 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie : <31.4W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
• Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
• Otáčení : Ano (+35° ~ -35°)
• Nastavení výšky : 0 ~ 120 mm
• Montáž na stěnu VESA : 100x100mm
• Zámek Kensington : Ano
• 1/4“ stativová zásuvka : Ano
Rozměry (odhad)
• Fyzické rozměry (š x v x h) : 61,1 x 39,0 x 21,9 cm (24,06„ x 15,35“ x 8,62")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h) :61,1 x 37,0 x 9,2 cm (24,06„ x 14,57“ x 3,62")
• Rozměry krabice (š x v x h) : 84,3 x 48,0 x 20,0 cm (33,19„ x 18,90“ x 7,87")