ASUS LCD 27" XG27AQDMGR, 1440p TrueBlack Glossy™ OLED, 240 Hz, 0.03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB,
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1011246
Typové označení výrobce : 90LM0CC0-B01171
GTIN (EAN): 4711636157674
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Jeden za všechny 1797107a
Jeden za všechny
ROG Strix OLED XG27AQDMGR je 27palcový herní monitor TrueBlack Glossy™ WOLED, který nabízí rozlišení 1440p s obnovovací frekvencí 240 Hz. Díky novému senzoru Neo Proximity Sensor v sadě ASUS OLED Care Pro je monitor schopen detekovat, kdy je uživatel pryč, a automaticky přepnout na černou obrazovku, aby se zabránilo vypálení panelu. Díky kompaktnímu stojanu zabírá XG27AQDMGR minimální prostor na stole. Navíc nabízí uživatelům širokou škálu možností připojení, včetně DisplayPort™ 1.4 (DSC), dvou HDMI 2.1 a USB.
Obr. Exkluzivní TrueBlack Glossy™ OLED 1797107b
Exkluzivní TrueBlack Glossy™ OLED
Obr. ASUS OLED CARE PRO 1797107c
ASUS OLED CARE PRO
Obr. Neo Proximity Sensor 1797107d
Neo Proximity Sensor
Obr. Kompaktní a ergonomický design 1797107e
Kompaktní a ergonomický design
Obr. DisplayWidget Center 1797107f
DisplayWidget Center
Obr. Rozsáhlá konektivita 1797107g
Rozsáhlá konektivita
Technické specifikace
Displej
Velikost panelu (palce): 26,5
Poměr stran: 16:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Typ panelu: WOLED
Rozlišení: 2560 x 1440
Zobrazovací plocha (Š x V): 590,42 x 333,72 mm
Povrch displeje: lesklý (TrueBlack Glossy)
Velikost pixelu: 0,229 mm
Jas (HDR, špičkový): 1 300 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 1 500 000:1
Úhel pohledu (CR?10): 178°/ 178°
Doba odezvy: 0,03 ms (GTG)
Přesnost barev: ?E< 2
Barvy displeje: 1073,7 milionů (10 bitů)
Bez blikání: Ano
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Obnovovací frekvence (max.): 240 Hz
ASUS OLED Care: Ano
Funkce
GamePlus: Ano
Game Visual: Ano
Technologie VRR: Ano (Adaptive-Sync)
Extrémně nízké rozmazání pohybu: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Technologie GameFast Input: Ano
Shadow Boost: Ano
Aspect Control: Ano
Technologie A.I. Assistant: AI Visual
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Shadow Boost
I/O porty
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI (v2.1) x 2 (FRL)
Konektor pro sluchátka: Ano
USB rozbočovač: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Audio
Reproduktor: Ne
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu:
HDMI: 30~400 KHz (H) / 48~240Hz (V)
DP: 400~400 KHz (H) / 48~240Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie: < 26,8 W
Režim úspory energie: <0,5 W
Režim vypnutí: <0,3 W
Napětí: 100–240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
1/4" stativový závit: Ano
Naklonění: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+45° ~ -45°)
Otočný kloub: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~110 mm
Montáž na zeď VESA: 100 x 100 mm
Světelný efekt (Aura): Aura Sync
Senzor přiblížení: Senzor přiblížení Neo
Zámek Kensington: Ano
Rozměry (odhad)
Fyzické rozměry se stojanem (Š x V x H): 60,5 x 50,0 x 18,8 cm (23,82„ x 19,69“ x 7,40")
Fyzické rozměry bez stojanu (Š x V x H): 60,5 x 36,80 x 6,3 cm (23,82„ x 14,49“ x 2,48")
Rozměry krabice (Š x V x H): 78,0 x 47,0 x 18,6 cm (30,71„ x 18,50“ x 7,32")
Hmotnost (odhad)
Čistá hmotnost se stojanem: 6,6 kg (14,55 lbs)
Čistá hmotnost bez stojanu: 4,8 kg (10,58 lb)
Hrubá hmotnost: 8,6 kg (18,96 lb)
Příslušenství (liší se podle regionu)
Kabel DisplayPort
Kabel HDMI
Mikrovláknový hadřík
Napájecí kabel
Rychlý startovní průvodce
Pouzdro ROG
Nálepka ROG
Kabel USB typu B na A
Sada pro montáž VESA
Záruční list
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (hardwarové řešení)
VESA AdaptiveSync Display 240 Hz