ASUS LCD 27" XG27AQDMES, 1440p QD- OLED, 240 Hz, 0.03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB, G- SYNC®
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1011245
Typové označení výrobce : 90LM0C80-B01171
GTIN (EAN): 4711636157612
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Jeden za všechny 1797106a
Jeden za všechny
ROG Strix OLED XG27AQDMES je 27palcový herní monitor s rozlišením QHD a obnovovací frekvencí 240 Hz. Špičkový panel QD-OLED nabízí delší životnost ve srovnání s předchozími technologiemi OLED a minimální blikání – i při kolísání snímkové frekvence. Díky přidání senzoru Neo Proximity Sensor do nové sady ROG OLED Care Pro se monitor přepne do černé obrazovky, když není detekován žádný uživatel, čímž chrání před vypálením obrazu.
Obr. Supersmooth vizuály 1797106b
Supersmooth vizuály
Je určen pro náročné hráče a nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz a dobu odezvy 0,03 ms (GTG) pro mimořádně ostrý a plynulý obraz.
Obr. ROG OLED proti blikání 1797106c
ROG OLED proti blikání
Nová technologie ROG OLED Anti-Flicker minimalizuje blikání obrazovky a umožňuje pohodlné hraní her.
Obr. ASUS OLED CARE PRO 1797106d
ASUS OLED CARE PRO
Obr. Váš monitor, váš styl 1797106e
Váš monitor, váš styl
Obr. DisplayWidget Center 1797106f
DisplayWidget Center
Obr. Hladký a citlivý 1797106g
Hladký a citlivý
Technické specifikace
Displej
Velikost panelu (palce): 26,5
Poměr stran: 16:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Typ panelu: QD-OLED
Rozlišení: 2560 x 1440
Zobrazovací plocha (V x Š): 590,42 x 333,72 mm
Povrch displeje: Antireflexní
Velikost pixelu: 0,229 mm
Jas (typický): 200 cd/m2
Jas (HDR, špičkový): 400 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 1 500 000:1
Úhel pohledu (CR?10): 178°/ 178°
Doba odezvy: 0,03 ms (GTG)
Přesnost barev: ?E< 2
Zobrazené barvy: 1073,7 milionů (10 bitů)
Bez blikání: Ano
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Obnovovací frekvence (max.): 240 Hz
ASUS OLED Care: Ano
Funkce
GamePlus: Ano
Game Visual: Ano
Technologie VRR: Ano (Adaptive-Sync)
Extrémně nízké rozmazání pohybu: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Technologie GameFast Input: Ano
Shadow Boost: Ano
Aspect Control: Ano
Technologie A.I. Assistant: AI Visual
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Shadow Boost
I/O porty
DisplayPort 1.4 DSC: x 1
HDMI (v2.1): x 2 (FRL)
Konektor pro sluchátka: Ano
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu:
HDMI: 30~410 KHz (H) / 48~240Hz (V)
DP: 410~410 KHz (H) / 48~240Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie: < 25W
Režim úspory energie: < 0,5 W
Režim vypnutí: <0,3 W
Napětí: 100–240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
1/4" stativový závit: Ano
Naklonění: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+45° ~ -45°)
Otočný kloub: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~110 mm
Montáž na zeď pomocí VESA: 100 x 100 mm
Senzor přiblížení: Senzor přiblížení Neo
Zámek Kensington: Ano
Rozměry (odhad)
Fyzické rozměry se stojanem (Š x V x H): 61,1 x 50,3 x 18,8 cm (24,06„ x 19,80“ x 7,40")
Fyzické rozměry bez stojanu (Š x V x H): 61,1 x 37,0 x 6,9 cm (24,06„ x 14,57“ x 2,72")
Rozměry krabice (Š x V x H): 78,0 x 47,0 x 18,6 cm (30,71„ x 18,50“ x 7,32")
Hmotnost (odhad)
Čistá hmotnost se stojanem: 6,8 kg (14,99 lb)
Čistá hmotnost bez stojanu: 4,9 kg (10,80 lb)
Hrubá hmotnost: 8,9 kg (19,62 lb)
Příslušenství (liší se podle regionu)
Kabel DisplayPort
Kabel HDMI
Mikrovláknový hadřík
Stručný návod k obsluze
Pouzdro ROG
Nálepka ROG
Sada pro montáž VESA
Záruční list
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (hardwarové řešení)
VESA AdaptiveSync Display 240 Hz