ASUS LCD 27" VG27 WQ3B TUF gaming QHD, Curved, 180 Hz, ELMB, FreeSync, 0.5 ms response time, 90% DCI- P3, HDR…
Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory, Zakřivený panel, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Doba odezvy (ms):0.5; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:VA; Povrchová úprava displeje:Matný; VESA rozměry:100x100; Rozhraní:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výrobce: Asus
Dostupnost: 2 je skladem
Kód: 1011142
Typové označení výrobce : 90LM0AQ1-B01170
GTIN (EAN): 4711387707784
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Herní monitor TUF Gaming VG27WQ3B 1738705a
Herní monitor TUF Gaming VG27WQ3B
27palcový QHD, zakřivený, 180 Hz, ELMB, FreeSync, doba odezvy 0,5 ms, 90 % DCI-P3, HDR, DisplayWidget Center
Obr. Stálá odolnost, pohlcující hraní 1738705b
Stálá odolnost, pohlcující hraní
TUF Gaming VG27WQ3B je 27palcový QHD (2560 x 1440) zakřivený herní monitor 1500R s ultrarychlou obnovovací frekvencí 180 Hz a dobou odezvy 0,5 ms (GTG) pro extrémně pohlcující hraní. Je vybaven exkluzivní technologií Extreme Low Motion Blur a AMD FreeSync™ pro eliminaci duchů a trhání. Kromě toho také pokrývá 90 % barevného gamutu DCI-P3 pro skvělý kontrast a živé barvy.
Obr. Obnovovací frekvence 180 Hz a doba odezvy 0,5 MS (GTG). 1738705c
Obnovovací frekvence 180 Hz a doba odezvy 0,5 MS (GTG).
TUF Gaming VG27WQ3B poskytuje ohromující obraz ze všech úhlů se zakřivením 1500R, které zajišťuje, že každý bod je ve stejné vzdálenosti od vašich očí. S obnovovací frekvencí 180 Hz decimuje zpoždění a rozmazání pohybu, abyste měli navrch ve střílečkách z pohledu první osoby, závodech, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožňuje hrát s nejvyšším vizuálním nastavením a umožňuje vám okamžitě reagovat na to, co je na obrazovce – takže první úder dostanete.
Obr. Adaptivní-sync 1738705d
Adaptivní-sync
Obr. Vysoký dynamický rozsah 1738705e
Vysoký dynamický rozsah
Obr. Extrémně nízké rozostření pohybu 1738705f
Extrémně nízké rozostření pohybu
Obr. Intuitivní ovládání 1738705g
Intuitivní ovládání
Obr. Rozsáhlá konektivita 1738705h
Rozsáhlá konektivita
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce): 27
• Poměr stran: 16:9
• Zobrazovací plocha displeje (V x V): 596,736 x 335,664 mm
• Povrch displeje: Neoslňující
• Typ podsvícení: LED
• Typ panelu: Fast VA
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 178°/ 178°
• Zakřivení: 1500R
• Rozteč pixelů: 0,233 mm
• Rozlišení: 2560x1440
• Barevný prostor (sRGB): 125 %
• Barevný prostor (DCI-P3): 90 %
• Jas (typ.): 300 cd/?
• Kontrastní poměr (Typ.): 5000:1
• Barvy displeje: 16,7M
• Doba odezvy: 1 ms (GTG), 0,5 ms (min.)
• Obnovovací frekvence (Max): 180 Hz
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
• Bez blikání: Ano
Vlastnosti
• Technologie bez stop: Ano
• GameVisual: Ano
• Teplota barev. Výběr: Ano (4 režimy)
• GamePlus: Ano
• HDCP: Ano
• Extrémně nízké rozostření pohybu: Ano
• Technologie VRR: Ano (Adaptive-Sync)
• Technologie GameFast Input: Ano
• Shadow Boost: Ano
• DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
• Nízké modré světlo: Ano
• Režim vícenásobného HDR: Ano
Zvuk
• Reproduktor: Ano (2Wx2)
I/O porty
• DisplayPort 1,4 x 1 (HBR2)
• HDMI (v2.0) x 2
• Jack pro sluchátka: Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu: DisplayPort: 267~267 KHz(H) / 48~180 Hz (V)
• HDMI: 30~225 kHz (H) / 48~144 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie: <23W*
• Režim úspory energie: <0,5W
• Režim vypnutí: <0,5W
• Napětí : 100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
• Naklonění: Ano (+23° ~ -5°)
• Nastavení výšky: Ne
• Montáž na stěnu VESA: 100 x 100 mm
• Kensingtonský zámek: Ano
Rozměry (odhad)
• Phys. Rozměry (Š x V x H): 61,0 x 45,6 x 19,3 cm (24,02" x 17,95" x 7,60")
• Phys. Rozměry bez podstavce (Š x V x H): 61,0 x 36,7 x 8,0 cm (24,02" x 14,45" x 3,15")
• Rozměry krabice (Š x V x H): 68,0 x 52,0 x 15,0 cm (26,77" x 20,47" x 5,91")
Hmotnost (odhad)
• Čistá hmotnost: 4,9 kg (10,80 lb)
• Čistá hmotnost bez podstavce: 4,2 kg (9,26 lb)
• Hrubá hmotnost: 6,9 kg (15,21 liber)
Příslušenství (liší se podle regionů)
• DisplayPort kabel
• Šroubovák ve tvaru L
• Napájecí kabel
• Průvodce rychlým startem
• Záruční list
Certifikace
• TÜV Flicker-free
• TÜV Low Blue Light
• Displej VESA AdaptiveSync 180Hz