ASUS LCD 27" VG27VQM1B TUF Gaming 1920 x 1080, Full HD, Curved, 280 Hz, ELMB, FreeSync, 1 ms, 90% DCI- P3, HDMI, DP…
Výrobce: Asus
Dostupnost: 1 je skladem
Kód: 1011093
Typové označení výrobce : 90LM0A81-B01170
GTIN (EAN): 4711387552629
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Nezlomná odolnost, pohlcující hraní 1716877a
Nezlomná odolnost, pohlcující hraní
Tuf Gaming VG27VQM1B je 27palcový zakřivený herní monitor FHD (1920 x 1080) 1500R s ultrarychlou obnovovací frekvencí 280 Hz a dobou odezvy 1 ms (GTG) pro extrémně pohlcující hraní. Je vybaven exkluzivní technologií Extreme Low Motion Blur a technologií AMD FreeSync Premium™ pro eliminaci trhání. Kromě toho také pokrývá 90 % barevného gamutu DCI-P3 pro skvělý kontrast a realistické barvy.
Obr. Obnovovací frekvence 280 Hz a doba odezvy 1ms (GTG) 1716877b
Obnovovací frekvence 280 Hz a doba odezvy 1ms (GTG)
TUF Gaming VG27VQM1B poskytuje ohromující obraz ze všech úhlů díky zakřivení 1500R, které zajišťuje, že každý bod je stejně vzdálený od vašich očí. Obnovovací frekvence 280 Hz decimuje zpoždění a rozmazání pohybu, abyste měli navrch ve střílečkách z pohledu první osoby, závodních hrách, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožní hrát na nejvyšší vizuální nastavení a umožní vám okamžitě reagovat na dění na obrazovce - takže se vám podaří první úder.
Obr. Displaywidget center 1716877c
Displaywidget center
Obr. Rozsáhla konektivita 1716877d
Rozsáhla konektivita
Obr. Ekologické obaly 1716877e
Ekologické obaly
Technická specifikace:
Model
  • TUF Gaming VG27VQM1B
Displej
  • Velikost panelu (palce) : 27
  • Poměr stran : 16:9
  • Zobrazovací plocha displeje (V x V) : 597,888 x 336,312 mm
  • Povrch displeje : neoslňující
  • Typ podsvícení : LED
  • Typ panelu : Rychlý VA
  • Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
  • Zakřivení: 1500R
  • Rozteč pixelů: 0,311 mm
  • Rozlišení: 1920x1080
  • Barevný prostor (DCI-P3): 90%
  • Jas (typický): 250 cd/?
  • Kontrastní poměr (typ.) : 4000:1
  • Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
  • Doba odezvy : 1 ms (GTG)
  • Obnovovací frekvence (max.): 280 Hz
  • Ochranné sklo : Ne
  • Bez blikání : Ano
Funkce videa
  • Technologie Trace Free : Ano
  • GameVisual : Ano
  • Barevná teplota . Výběr : Ano (4 režimy)
  • GamePlus : Ano
  • HDCP : Ano, 2.2
  • Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano
  • Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
  • Technologie GameFast Input : Ano
  • Shadow Boost : Ano
  • DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
  • Low Blue Light : Ano
Funkce zvuku
  • Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
  • DisplayPort 1.2 x 1
  • HDMI(v2.0) x 2
  • Konektor pro sluchátka : Ano
Frekvence signálu
  • Frekvence digitálního signálu: DisplayPort: 350~350 KHz (H) / 48~280 Hz (V)
  • HDMI: 30~310 KHz (H) / 48~240 Hz (V)
Spotřeba energie
  • Spotřeba energie : <23W
  • Režim úspory energie : <0.5W
  • Režim vypnutí napájení : <0.3W
  • Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
  • Naklápění : Ano (+23° ~ -5°)
  • Nastavení výšky : Ne
  • Montáž na stěnu VESA : 100x100 mm
  • Zámek Kensington : Ano
Rozměry (odhad)
  • Fyzické rozměry (š x v x h): 61,0 x 45,6 x 19,3 cm (24,02„ x 17,95“ x 7,60")
  • Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h): 61,0 x 36,7 x 7,8 cm (24,02„ x 14,45“ x 3,07")
  • Rozměr skříňky (š x v x h): 68,0 x 52,0 x 15,0 cm (26,77„ x 20,47“ x 5,91")
Hmotnost (odhad)
  • Čistá hmotnost: 4,9 kg (10,80 lbs)
  • Čistá hmotnost bez stojanu: 4,2 kg (9,26 lbs)
  • Hrubá hmotnost: 6,6 kg (14,55 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionu)
  • Kabel DisplayPort
  • Šroubovák ve tvaru L
  • Napájecí kabel
  • Stručný návod k použití
  • Záruční karta
Certifikát
  • TÜV Flicker-free
  • TÜV Slabé modré světlo
  • Displej VESA AdaptiveSync 280 Hz