ASUS LCD 27" VG27VQ3B 1920 x 1080 TUF Gaming Curved Gaming 180 Hz ELMB SYNC FreeSync 1 ms 90% DCI- P3
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011074
Typové označení výrobce : 90LM0A90-B01170
GTIN (EAN): 4711387529997
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Herní monitor TUF Gaming VG27VQ3B 1712385a
Herní monitor TUF Gaming VG27VQ3B
27palcový Full HD, zakřivený, 180 Hz, ELMB SYNC, FreeSync, doba odezvy 1 ms, 90 % DCI-P3, DisplayWidget Center
Obr. Stálá odolnost, pohlcující hraní 1712385b
Stálá odolnost, pohlcující hraní
TUF Gaming VG27VQ3B je 27palcový FHD (1920 x 1080) zakřivený herní monitor 1500R s ultrarychlou obnovovací frekvencí 180 Hz a dobou odezvy 1 ms (GTG) pro extrémně pohlcující hraní. Je vybaven exkluzivní technologií Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) a AMD FreeSync™ pro eliminaci duchů a trhání. Kromě toho také pokrývá 90 % barevného gamutu DCI-P3 pro skvělý kontrast a živé barvy.
Obr. Obnovovací frekvence 180 Hz a doba odezvy 1 ms (GTG). 1712385c
Obnovovací frekvence 180 Hz a doba odezvy 1 ms (GTG).
TUF Gaming VG27VQ3B poskytuje ohromující obraz ze všech úhlů se zakřivením 1500R, které zajišťuje, že každý bod je ve stejné vzdálenosti od vašich očí. S obnovovací frekvencí 180 Hz decimuje zpoždění a rozmazání pohybu, abyste měli navrch ve střílečkách z pohledu první osoby, závodech, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožňuje hrát s nejvyšším vizuálním nastavením a umožňuje vám okamžitě reagovat na to, co je na obrazovce – takže první úder dostanete.
Obr. Adaptive-Sync 1712385d
Adaptive-Sync
Obr. ELMB Sync 1712385e
ELMB Sync
Obr. Variabilní Overdrive 1712385f
Variabilní Overdrive
Obr. Rozsáhlá konektivita 1712385g
Rozsáhlá konektivita
Obr. Ergonomický design 1712385h
Ergonomický design
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Zobrazovací plocha (V x V) : 597,888 x 336,312 mm
• Povrch displeje : neoslňující
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : Rychlý VA
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
• Zakřivení: 1500R
• Rozteč pixelů: 0,311 mm
• Rozlišení: 1920x1080
• Barevný prostor (DCI-P3): 90%
• Jas (typický): 250cd/?
• Kontrastní poměr (typ.) : 3000:1
• Barvy displeje : 16,7M
• Doba odezvy : 1 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 180 Hz
• Bez blikání : Ano
Funkce
• Technologie Trace Free : Ano
• GameVisual : Ano
• Barevná teplota . Výběr : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• HDCP : Ano, 2.2
• Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano
• ELMB Sync: Ano
• Technologie VRR: Ano (adaptivní synchronizace)
• Technologie GameFast Input : Ano
• Shadow Boost : Ano
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
• Low Blue Light : Ano
Zvuk
• Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
• DisplayPort 1.2 x 1
• HDMI (v2.0) x 2
• Konektor pro sluchátka : Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : DisplayPort: 250~250 KHz (H) / 48~180 Hz (V)
• HDMI: 30~225 KHz (H) / 48~180 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie: 17 W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
• Naklápění : Ano (+23° ~ -5°)
• Montáž na stěnu VESA : 100x100 mm
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
• Fyzické rozměry (š x v x h): 61,0 x 45,6 x 19,3 cm (24,02„ x 17,95“ x 7,60")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h): 61,0 x 36,7 x 8,0 cm (24,02„ x 14,45“ x 3,15")
• Rozměr skříňky (š x v x h): 68,0 x 52,0 x 15,0 cm (26,77„ x 20,47“ x 5,91")
Hmotnost (odhad)
• Čistá hmotnost: 4,9 kg (10,80 lbs)
• Čistá hmotnost bez stojanu: 4,2 kg (9,26 lbs)
• Hrubá hmotnost: 6,3 kg (13,89 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionu)
• Kabel DisplayPort
• Napájecí kabel
• Stručný návod k použití
• Záruční karta
• Šroubovák ve tvaru L
Certifikace
• TÜV Flicker-free
• TÜV Slabé modré světlo
• Displej VESA AdaptiveSync 180 Hz