ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560 x 1440 QHD Fast- IPS panel 300 Hz 0.3 ms G- SYNC® comp. AMD FreeSync Prem…
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):0.3; Barevná hloubka (bit):10; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:LED
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1011190
Typové označení výrobce : 90LM0BG0-B02971
GTIN (EAN): 4711387919194
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. Herní monitor TUF Gaming Series 5 - VG27AQML5A 1765502a
Herní monitor TUF Gaming Series 5 - VG27AQML5A
27palcový panel QHD Fast-IPS, 300 Hz, 0,3 ms , kompatibilní s G-SYNC AMD FreeSync™ Premium, ELMB SYNC, VESA DisplayHDR™ 400, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, Gaming AI
Obr. TUF Gaming VG27AQML5A 1765502b
TUF Gaming VG27AQML5A
TUF Gaming VG27AQML5A QHD je 27palcový monitor, který přináší pět pokročilých vylepšení pro špičkové hraní. Nabízí bleskurychlou obnovovací frekvenci 300 Hz a dobu odezvy 0,3 ms spolu s kompatibilitou s AMD FreeSync™ Premium a NVIDIA G-SYNC pro mimořádně plynulé hraní. Díky vylepšenému barevnému výkonu, aktualizované herní umělé inteligenci a snadnému ovládání prostřednictvím centra DisplayWidget Center vás tento monitor udrží před konkurencí.
Obr. Výjimečné herní zážitky 1765502c
Výjimečné herní zážitky
Obr. Nezastavitelný herní výkon 1765502d
Nezastavitelný herní výkon
Monitor VG27AQML5A se může pochlubit působivou obnovovací frekvencí 300 Hz a dobou odezvy GTG 0,3 ms (min), takže přináší bleskurychlé hraní her s máslově hladkým obrazem bez zpoždění.
Obr. Hra bez omezení 1765502e
Hra bez omezení
Obr. Živé barvy, vylepšená hratelnost 1765502f
Živé barvy, vylepšená hratelnost
Obr. Rozšířená konektivita 1765502g
Rozšířená konektivita
Technické specifikace
Displej
Velikost panelu (palce) : 27
Poměr stran : 16:9
Zobrazovací plocha (V x V) : 596,74 x 335,66 mm
Povrch displeje : Anti-Glare
Typ podsvícení : LED
Typ panelu : Rychlý IPS
Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
Rozteč pixelů : 0,233 mm
Rozlišení : 2560x1440
Barevný prostor (DCI-P3) : 95%
Jas (HDR, špičkový) : 400 cd/?
Jas (typ.) : 300 cd/?
Kontrastní poměr (typ.) : 1300:1
Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
Doba odezvy : 1 ms(GTG), 0,3 ms(min.)
Obnovovací frekvence (max.) : 300 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
Flicker-free : Ano
Funkce
GameVisual : Ano
Color Temp. Volba : Ano(4 režimy)
GamePlus : Ano
HDCP : Ano, 2.2
Extreme Low Motion Blur : Ano
ELMB Sync: Ano
Technologie VRR : Ano (Adaptive-Sync)
Technologie GameFast Input : Ano
Shadow Boost : Ano
DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Ano
ASUS Power Sync : Ano
Technologie A.I. Assistant : AI Visual
Technologie A.I. Assistant : Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant : Dynamic Shadow Boost
Audio
Reproduktor : Ano(2Wx2)
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI(v2.1) x 2
Rozbočovač USB : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (servisní port)
Konektor pro sluchátka : Ano
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu : HDMI:30~223KHz(H) / 48~300Hz(V)
DP: 223~223KHz(H) / 48~300Hz(V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie : <33W*
Úsporný režim : <0,5W
Režim vypnutí : <0,3W
Napětí : 100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
Otáčení : Ano (+20° ~ -20°)
Otáčení : Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky : 0~130 mm
Montáž na zeď VESA : 100x100 mm
Zámek Kensington : Ano
1/4" zásuvka pro stativ : Ano
Rozměry (Esti. )
Fyzické rozměry (š x v x h) : 61,50 x 53,40 x 21,50 cm (24,21" x 21,02" x 8,46")
Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h) : 61,50 x 36,70 x 5,40 cm (24,21" x 14,45" x 2,13")
Rozměry krabice (š x v x h) : 81. 80 x 47,50 x 15,80 cm (32,20" x 18,70" x 6,22")
Hmotnost (Esti.)
Čistá hmotnost : 5,8 kg (12,79 lbs)
Čistá hmotnost bez stojanu : 3,6 kg (7,94 lbs)
Hrubá hmotnost : 8,0 kg (17,0 lbs). 64 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionů)
Kabel DisplayPort
Napájecí kabel
Stručný návod k použití
Záruční list
Šroubovák ve tvaru L
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 300Hz