ASUS LCD 27" VG27AQM1A TUF Gaming QHD 2560 x 1440 260 Hz(OC) ELMB Sync 1 ms DP HDMI x2 USB 2.0 Type- A VESA
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011041
Typové označení výrobce : 90LM05Z0-B08370
GTIN (EAN): 4711387267004
dodací lhůta : Na dotaz
Herní monitor TUF Gaming VG27AQM1A
  • 27 palců, QHD (2560x1440), 260 Hz (OC), ELMB Sync, 1 ms (GTG), Freesync Premium™, kompatibilní s G-Sync, Variable Overdrive, 90% DCI-P3, DisplayHDR™ 400
  • 27palcový herní monitor s rozlišením QHD (2560 x 1440), přetaktovanou obnovovací frekvencí 260 Hz určený pro profesionální hráče a pohlcující hraní
Specifikace
Displej
Úhlopříčka (palce):27
Poměr stran:16:9
Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):596.736(H) ×335.664(V)
Povrch displeje:Non-Glare
Podsvětlení:LED
Typ panelu:Fast IPS
Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
Rozlišení:2560x1440
Barevný rozsah (DCI-P3) :90%
Jas (běžný):400cd/?
Kontrastní poměr (HDR, Max) :100,000,000:1
Kontrastní poměr (Typ.) :1000:1
Barvy:1073.7M (10 bit)
Doba odezvy:1ms(GTG)
Obnovovací frekvence (Max) :260Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
Technologie Flicker-Free:Ano
Funkce videa
GameVisual : Ano
Teplota barvy Výběr:Ano (4 režimů)
GamePlus : Ano
Podpora HDCP:Ano
ELMB Sync: Ano
Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
Shadow Boost : Ano
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Nízké vyzařování modrého světla:Ano
Možnosti zvuku
Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 1x USB 2.0 Type-A (Service Port)
Sluchátkový konektor:Ano
PC Audio Input : Ano
Kmitočet signálů
Kmitočet digitálního signálu:HDMI : 30-223 KHz(H), 48-144 HZ(V)
DP: 415-415 KHz(H), 48-260 HZ(V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie:Power On: < 26 W, Standby: < 0.5 W,
Power Off: < 0.3 W
Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
Naklopení:Yes (+20° ~ -5°)
Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
Zámek Kensington:Ano
Rozměry
Phys. Dimension (W x H x D) : 61.5 x 45.5 x 21.4 cm (24.21" x 17.91" x 8.43")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.5 x 36.7 x 5.1 cm (24.21" x 14.45" x 2.01")
Box Dimension (W x H x D) : 68.9 x 16.0 x 47.5 cm (27.13" x 6.30" x 18.70")
Hmotnost
Net Weight : 5.0 kg (11.02 lbs)
Net Weight without Stand : 4.2 kg (9.26 lbs)
Gross Weight : 6.9 kg (15.21 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionů)
Kabel DisplayPor
Kabel HDMI
L-shaped Screwdriver
Napájecí kabel
Stručná úvodní příručka
Záruční list
Certifikace
VESA AdaptiveSync Display 240Hz