ASUS LCD 27" VA27DQFS 1920 x 1080 IPS Full HD Frameless 100 Hz Adaptive- Sync 1 ms MPRT HDMI DisplayPort VGA
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1011102
Typové označení výrobce : 90LM06H0-B01370
GTIN (EAN): 4711387564820
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. ASUS VA27DQFS 1719315a
ASUS VA27DQFS
Podnikatelský monitor ASUS VA27DQFS – 27palcový, IPS, Full HD, bezrámečkový, 100 Hz, Adaptive-Sync, 1 ms MPRT, HDMI, DisplayPort, VGA, Low Blue Light, Bez blikání, Ergonomický design, Možnost montáže na stěnu - VESA
Obr. Zvyšte svou produktivitu 1719315b
Zvyšte svou produktivitu
ASUS VA27DQFS je 27palcový Full HD monitor, který je vybaven bezrámečkovým IPS panelem pro širokoúhlé sledování, který poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a úžasné sledování videa. S rychlou obnovovací frekvencí 100 Hz a technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trhání obrazovky a trhaných snímků za sekundu pro plynulejší zážitek než kdykoli předtím. Jeho vysoce ergonomický design s nastavením sklonu, otáčení a výšky spolu s TÜV Rheinland certifikovaným Flicker-free a Low Blue Light poskytuje pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem 1719315c
Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem
Obr. Plynulý zážitek ze sledování díky 100Hz SmoothMotion 1719315d
Plynulý zážitek ze sledování díky 100Hz SmoothMotion
ASUS VA27DQFS s rychlou obnovovací frekvencí 100 Hz a technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trhání obrazovky a trhaných snímků za sekundu. Obnovuje obsah na displeji 1,67krát rychleji než ten se standardní obnovovací frekvencí 60 Hz, což vám poskytuje plynulejší animaci ve videu, příležitostné hraní her a každodenní práci, to vše může těžit z plynulejšího zážitku než kdykoli předtím.
Obr. Hands-free pohodlí 1719315e
Hands-free pohodlí
Obr. Rozsáhlá konektivita 1719315f
Rozsáhlá konektivita
Obr. Ergonomický design 1719315g
Ergonomický design
Obr. Prostorově úsporný design 1719315h
Prostorově úsporný design
Technická specifikace
Display
• Úhlopříčka (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Oblast zobrazení displeje (V x Š): 597,89 x 336,31 mm
• Povrch displeje : Non-Glare
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : IPS
• Úhel pohledu (CR>10, H/V ) : 178°/ 178°
• Rozteč pixelů : 0,311 mm
• Rozlišení : 1920 x 1080
• Barevný prostor (sRGB) : 99 %
• Jas (Typ.) : 300 cd/?
• Kontrastní poměr (Max) : 3000
• (Typ. 1) Kontrast. 1
• Barvy displeje: 16,7M
• Doba odezvy: 1 ms
• Obnovovací frekvence MPRT (Max): 100 Hz
• Bez blikání: Ano
Funkce videa
• Technologie SPLENDID: Ano
• Teplota barev. Výběr : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• QuickFit : Ano
• HDCP : Ano, Technologie 1,4
• VRR : Ano (Adaptive-Sync)
• Synchronizace pohybu : Ano
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
• Nízké modré světlo : Ano
• Technologie Eye Care+ : Ano
Funkce zvuku
• DisplayPort 1.2 x 1
• HDMI (v1.4) x 1
• VGA x 1
• USB rozbočovač: 2 x USB 3.2 Gen 1 Typ-A
• konektor pro sluchátka: Ano
• PC Audio vstup: Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu: HDMI: 30~110 kHz (H) / 48~100 Hz (V)
• DP: 30 ~ 110 kHz(H) / 48~100 Hz (V)
• Frekvence analogového signálu: 30~83 kHz (H) / 48~75Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie: <13W
• Režim úspory energie: <0,5W
• Režim vypnutí: <0,3W
• Napětí: 100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
• Naklonění: Ano (+35° ~ -5°)
• Otočení: Ano (+180° ~ -180°)
• Otočení: Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky: 0~150 mm
• VESA Nástěnná montáž: 100 x 100 mm
• Kensingtonský zámek: Ano
Rozměry (odhad)
• Fyz. Rozměry (Š x V x H): 61,19 x 52,85 x 22,4 cm (24,09" x 20,81" x 8,82")
• Fyz. rozměr bez podstavce (Š x V x H): 61,19 x 36,47 x 5,39" x 24,09 cm (21,09 cm) x 2,12")
• Rozměry krabice (Š x V x H): 72,9 x 15,0 x 44,5 cm (28,70" x 5,91" x 17,52")