ASUS LCD 27" VA27DQFR 1920 x 1080 IPS Full HD Frameless 100 Hz Adaptive- Sync 1 ms MPRT HDMI DisplayPort VGA
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011084
Typové označení výrobce : 90LM06H1-B04370
GTIN (EAN): 4711387523605
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Herní monitor ASUS VA27DQFR Eye Care 1714751a
Herní monitor ASUS VA27DQFR Eye Care
7palcový, IPS, Full HD, Bezrámečkový, 100 Hz, Adaptive-Sync, 1 ms MPRT, HDMI, DisplayPort, VGA, Low Blue Light, Flicker Free, Montáž na stěnu
Obr. Usnadněte si práci a zábavu 1714751b
Usnadněte si práci a zábavu
Herní monitor ASUS VA27DQFR Eye Care je vybaven 27palcovým IPS panelem s rozlišením Full HD (1920 x 1080), který poskytuje široký pozorovací úhel 178° a živou kvalitu obrazu. S rychlou obnovovací frekvencí 100 Hz a technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trhání obrazovky a trhaných snímků za sekundu pro plynulejší zážitek než kdykoli předtím. Obsahuje také technologie Flicker-free a Low Blue Light s certifikací TÜV Rheinland, které zajišťují pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Plynulý zážitek ze sledování díky 100Hz SmoothMotion 1714751c
Plynulý zážitek ze sledování díky 100Hz SmoothMotion
ASUS VA27DQFR s rychlou obnovovací frekvencí 100 Hz a technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trhání obrazovky a trhaných snímků za sekundu. Obnovuje obsah na displeji 1,67krát rychleji než ten se standardní obnovovací frekvencí 60 Hz, což vám poskytuje plynulejší animaci ve videu, příležitostné hraní her a každodenní práci, to vše může těžit z plynulejšího zážitku než kdykoli předtím. .
Obr. Plynulé hraní her 1714751d
Plynulé hraní her
Obnovovací frekvence 100 Hz a 1 ms Doba odezvy pohyblivého obrazu (MPRT) pomáhají snížit rozmazání a rozmazání pohybu, díky čemuž je VA27DQFR ideální pro rychlé hry, které vyžadují rychlé reakce na to, co se děje na obrazovce. Technologie Adaptive-Sync navíc pomáhá eliminovat trhání obrazovky a trhané snímkové frekvence pro ultra plynulé hraní.
Obr. Exkluzivní technologie ASUS GamePlus 1714751e
Exkluzivní technologie ASUS GamePlus
Obr. Centrum DisplayWidget 1714751f
Centrum DisplayWidget
Obr. Flexibilní konektivita 1714751g
Flexibilní konektivita
Obr. Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light 1714751h
Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Zobrazovací plocha (V x V) : 597,88 x 336,31 mm
• Povrch displeje : neoslňující
• Rozteč pixelů: 0,311 mm
• Rozlišení: 1920x1080
• Jas (typ): 250 cd/?
• Kontrastní poměr (typický): 1000:1
• Barvy displeje: 16,7M
• Doba odezvy : 1 ms MPRT
• Obnovovací frekvence (max.) : 100Hz
• Bez blikání : Ano
Funkce
• Technologie Trace Free : Ano
• Technologie SPLENDID : Ano
• Barevná teplota . Výběr : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• QuickFit : Ano
• HDCP : Ano, 1.4
• Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
• Synchronizace pohybu : Ano
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
• Nízké modré světlo : Ano
• Technologie Eye Care+ : Ano
Zvuk
• Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
• DisplayPort 1.2 x 1
• HDMI(v1.4) x 1
• VGA x 1
• Konektor pro sluchátka : Ano
• Zvukový vstup PC : Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu: HDMI: 30~110 kHz (H) / 48~100 Hz (V)
• DP: 30 ~ 110 kHz (H) / 48 ~ 100 Hz (V)
• Frekvence analogového signálu: 30 ~ 83 kHz (H) / 48 ~ 75 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie : <30 W
• Režim úspory energie : <0.5 W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanické provedení
• Naklápění : Ano (+23° ~ -5°)
• Montáž na stěnu VESA : 100x100 mm
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
• Fyzické rozměry (š x v x h): 61,20 x 43,20 x 21,50 cm (24,09„ x 17,01“ x 8,46")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h): 61,20 x 36,50 x 5,40 cm (24,09„ x 14,37“ x 2,13")
• Rozměr skříňky (š x v x h): 68,40 x 44,50 x 15,10 cm (26,93„ x 17,52“ x 5,94")