ASUS LCD 27" VA27ACFSN Docking Monitor QHD 2560 x 1440 IPS USB- C RJ45 100 Hz Adaptive- Sync Stereo Speakers
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011044
Typové označení výrobce : 90LM06GJ-B01170
GTIN (EAN): 4711387163061
dodací lhůta : Na dotaz
Monitor ASUS VA27ACFSN
  • 27", QHD (2560 x 1440), IPS, bezrámečkový, USB-C, RJ45, 100 Hz, adaptivní synchronizace, stereo reproduktory, nízké modré světlo, nebliká, ergonomický design, možnost montáže na zeď, ekologická udržitelnost
Port USB-C umožňuje jednoduché dokování notebooku pro přenos dat a obrazového signálu na displej a také nabíjení notebooku až 90 W pomocí jediného kabelu
Obnovovací frekvence až 100 Hz s technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trasování a zajištění ostrého a plynulého zobrazení
Ergonomický design s možností nastavení náklonu, natočení, otočení a výšky pro pohodlné sledování
Zelená udržitelnost: papírové obaly a energeticky účinné ekologické normy
Specifikace
Displej
Úhlopříčka (palce):27
Poměr stran:16:9
Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):608.90 x 355.13 mm
Povrch displeje:Non-Glare
Podsvětlení:LED
Typ panelu:IPS
Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
Rozlišení:2560x1440
Barevný rozsah (sRGB) :99%
Jas (běžný):350cd/?
Kontrastní poměr (Typ.) :1300:01:00
Barvy:16,7M
Doba odezvy:5ms(GTG)
Obnovovací frekvence (Max) :Max. 100 Hz
Technologie Flicker-Free:Ano
Funkce videa
Technologie SPLENDID :Ano
Teplota barvy Výběr:Ano (4 režimů)
- GamePlus : Ano
- QuickFit : Ano
Podpora HDCP:Ano, 2.2
Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
- Motion Sync : Ano
Nízké vyzařování modrého světla:Ano
Technologie Eye Care+ :Ano
Možnosti zvuku
Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
- USB-C x 1 (DP Alt Mode)
- DisplayPort 1.2 x 1
- HDMI(v2.0) x 1
- USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Sluchátkový konektor:Ano
- USB-C Power Delivery : 90 W
- RJ45 : Yes
Kmitočet signálů
Kmitočet digitálního signálu:30~84 KHz (H) / 48~100 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie:<19W
Režim úspory energie:<0.5W
Režim úspory energie:<0,3W
Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
Naklopení:Ano (+35° ~ -5°)
Otáčení:Ano (+180° ~ -180°)
Pivot:Ano (+90 ° až -90 °)
Nastavení výšky:0~150mm
Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
Zámek Kensington:Ano
Rozměry
- Phys. Dimension (W x H x D) : 61.40 x 51.78 x 22.63 cm (24.17" x 20.39" x 8.91")
- Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.40 x 36.59 x 4.80 cm (24.17" x 14.41" x 1.89")
- Box Dimension (W x H x D) : 68.70 x 51.60 x 17.10 cm (27.05" x 20.31" x 6.73")
Hmotnost
- Net Weight : 6.8 kg (14.99 lbs)
- Net Weight without Stand : 4.75 kg (10.47 lbs)
- Gross Weight : 9.8 kg (21.61 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionů)
Kabel DisplayPort
Kabel HDMI
L-shaped Screwdriver
Napájecí kabel
Stručná úvodní příručka
Kabel USB-C
Záruční list
Certifikace
Energy Star
EPEAT Silver
TCO Certified
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
FSC MIX
Poznámka
*Default USB-C power delivery (PD) setting is 65W, you can switch to PD 90W via “USB-C charging” setting (USB hub, RJ45 and audio features will be disabled)