ASUS LCD 27" ROG Swift OLED PG27UCDM Gaming monitor, 3840 x 2160, Flat, G- Sync, 240 Hz, 0, 03 ms, HDMI, DP, VESA
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1011260
Typové označení výrobce : 90LM0B30-B01971
GTIN (EAN): 4711387815236
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. ROG Swift OLED PG27UCDM 1803194a
ROG Swift OLED PG27UCDM
Herní monitor ROG Swift OLED PG27UCDM – 27palcový (26,5palcový viditelný) 4K Tandem QD-OLED panel, 240 Hz, 0,03 ms (GTG), OLED Anti-Flicker 2.0, vlastní chladič, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, kompatibilní s G-SYNC, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, rovnoměrný jas, 99 % DCI-P3, skutečná 10bitová barva, DisplayWidget Center, DisplayPort™ 2.1a UHBR20 (plná šířka pásma 80 Gb/s)
Obr. Hleďte kupředu 1803194b
Hleďte kupředu
ROG Swift OLED PG27UCDM je 27palcový herní monitor s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 240 Hz, který se pyšní nejnovější technologií QD-OLED čtvrté generace a poskytuje tak mimořádně ostrý obraz a jasný text. Špičkový panel Tandem QD-OLED nabízí delší životnost ve srovnání s předchozími technologiemi OLED a minimální blikání – i při kolísání snímkové frekvence. Díky přidání senzoru Neo Proximity Sensor do nové sady ROG OLED Care Pro se monitor přepne na černou obrazovku, když není detekován žádný uživatel, čímž chrání před vypálením obrazu. Integrovaný DisplayPort™ 2.1a UHBR20 poskytuje plnou šířku pásma 80 Gb/s pro podporu nekomprimovaného 4K obrazu při úžasné frekvenci 240 Hz, čímž posouvá zážitek ze sledování na novou úroveň.
Translated with DeepL.com (free version)
Obr. Supersmooth vizuály 1803194c
Supersmooth vizuály
ROG Swift OLED PG27UCDM je první 27palcový 4K Tandem QD-OLED herní monitor od ROG. Je určen pro náročné hráče a profesionální tvůrce a nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz a dobu odezvy 0,03 ms (GTG) pro mimořádně ostrý a plynulý obraz.
Obr. ROG OLED Anti-Flicker 2.0 1803194d
ROG OLED Anti-Flicker 2.0
Obr. Algoritmus kompenzace jasu 1803194e
Algoritmus kompenzace jasu
Obr. Bezstarostný OLED monitor 1803194f
Bezstarostný OLED monitor
Obr. Hrajte v Ultravivid HDR 1803194g
Hrajte v Ultravivid HDR
Technické specifikace
Displej
Velikost panelu (palce): 26,5
Poměr stran: 16:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Barevný prostor (sRGB): 145 %
Typ panelu: QD-OLED
Rozlišení: 3840 x 2160
Zobrazovací plocha (V x Š): 589,97 x 332,93 mm
Povrch displeje: Antireflexní
Velikost pixelu: 0,153 mm
Jas (HDR, špičkový): 1 000 cd/?
Kontrastní poměr (typický) : 1 500 000:1
Úhel pohledu (CR?10) : 178°/ 178°
Doba odezvy : 0,03 ms (GTG)
Přesnost barev: ?E< 2
Zobrazené barvy : 1073,7 milionů (10 bitů)
Bez blikání : Ano
Podpora HDR (High Dynamic Range) : HDR10
Podpora HDR (High Dynamic Range) : Dolby Vision
Obnovovací frekvence (max.) : 240 Hz
ASUS OLED Care : Ano
VLASTNOSTI
GamePlus: Ano
Game Visual: Ano
Technologie VRR: Kompatibilní s FreeSync™ Premium Pro a G-SYNC
Extrémně nízké rozmazání pohybu: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Technologie GameFast Input: Ano
Shadow Boost: Ano
Ovládání poměru stran: Ano
Přepínač KVM: Ano
Elektronická zpráva o kalibraci barev: Ano, prostřednictvím DisplayWidget Center
I/O porty
DisplayPort 2.1 x 1
HDMI (v2.1) x 2 (FRL)
USB-C x 1 (DP Alt Mode)
Konektor pro sluchátka: Ano
USB hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
USB-C Power Delivery: 90 W
Audio
Reproduktor: Ne
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu:
HDMI: 30 kHz~590 Hz (H) / 48~240 Hz (V)
DP/Type-C: 30 kHz~590 kHz (H) / 48~240 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie: <80 W
Režim úspory energie: <0,5 W
Režim vypnutí: <0,3 W
Napětí: 100–240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
1/4" stativový závit: Ano
Naklonění: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+30° ~ -30°)
Naklonění: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~110 mm
Montáž na zeď VESA: 100 x 100 mm
Světelný efekt (Aura): Aura Sync
Senzor přiblížení: Senzor přiblížení Neo
Zámek Kensington: Ano
Rozměry (odhad)
Fyzické rozměry se stojanem (Š x V x H): 61,03 x 54,95 x 21,88 cm (24,03„ x 21,63“ x 8,61")
Fyzické rozměry bez stojanu (Š x V x H): 61,03 x 36,92 x 7,05 cm (24,03„ x 14,54“ x 2,78")
Rozměry krabice (Š x V x H): 89,60 x 49,00 x 18,8 cm (35,28„ x 19,29“ x 7,40")
Hmotnost (odhad)
Čistá hmotnost se stojanem: 7,62 kg (16,80 lbs)
Čistá hmotnost bez stojanu: 4,97 kg (10,96 lbs)
Hrubá hmotnost: 12,40 kg (27,34 lb)
Příslušenství (liší se podle regionu)
Kabel DisplayPort
Kabel DisplayPort 2.1 (DP80)
Kabel HDMI Ultra High Speed
Mikrovláknový hadřík
Napájecí kabel
Rychlý startovní průvodce
Pouzdro ROG
Nálepka ROG
Kabel USB 3.2
Kabel USB-C
Sada pro montáž VESA
Záruční list
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (hardwarové řešení)
VESA AdaptiveSync Display 240 Hz