ASUS LCD 27" PA27UCDMR ProArt Display, 4K UHD, QD- OLED, Ultraslim, 240 Hz, 0, 1 ms, HDR10, 99% DCI- P3, Thunderbolt…
Výrobce: Asus
Dostupnost: 2 je skladem
Kód: 1011254
Typové označení výrobce : 90LM04NE-B01K71
GTIN (EAN): 4711636190770
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. ASUS ProArt Display OLED PA27UCDMR Professional Monitor 1802875a
ASUS ProArt Display OLED PA27UCDMR Professional Monitor
27 palců (26,5 palce zobrazovací plochy), 4K UHD (3840 x 2160), QD-OLED, ultratenký, 240 Hz, 0,1 ms, automatická kalibrace, HDR-10, HLG, Dolby Vision, 99 % DCI-P3, ?E < 1, Thunderbolt™ 4 PD 96 W, Calman Ready, integrace ColourSpace, ergonomický stojan
Obr. Profesionální OLED monitorpro každého tvůrce 1802875b
Profesionální OLED monitorpro každého tvůrce
ProArt Display OLED PA27UCDMR je profesionální monitor určený pro profesionální tvůrce obsahu. Tento 26,5palcový 4K HDR displej se pyšní špičkovým QD-OLED panelem s jasem 1000 nitů a 99% pokrytím barevného gamutu DCI-P3, což zajišťuje vysoce přesné barvy a výjimečně detailní obraz. Jeho obnovovací frekvence až 240 Hz umožňuje tvůrcům vyvíjet hry s rychlým vykreslováním a provádět kontroly kvality grafiky na jednom displeji. Podpora více formátů HDR navíc dělá z PA27UCDMR perfektní monitor pro práci s rychle se pohybujícím HDR obsahem.
Obr. Posílení postavení tvůrců obsahu 1802875c
Posílení postavení tvůrců obsahu
Obr. Ideální pro vývoj her a střih videa 1802875d
Ideální pro vývoj her a střih videa
PA27UCDMR nabízí obnovovací frekvenci až 240 Hz a je vybaven technologií proměnné obnovovací frekvence (VRR), která tvůrcům umožňuje pracovat na rychlých grafikách a provádět kontroly kvality – to vše na jednom displeji. HDMI 2.1 s podporou 4K@240Hz zajišťuje super plynulý obraz s výjimečnou úrovní detailů.
Obr. Perfektní monitor pro váš Mac 1802875e
Perfektní monitor pro váš Mac
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce): 26,5
Pixelů na palec (PPI): 166
Poměr stran: 16:9
Zobrazovací plocha displeje (H x V): 589,97 x 332,93 mm
Povrch displeje: Antireflexní
Typ panelu: QD-OLED
Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 178°/ 178°
Rozlišení: 3840x2160
Barevný prostor (sRGB): 100 %
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Jas (HDR, Peak): 1 000 cd/?
Jas (typ.): 250 cd/?
Kontrastní poměr (HDR, Max): 1 500 000:1
Kontrastní poměr (typ.): 1 500 000:1
Barvy displeje: 1073,7 milionů (10 bitů)
Doba odezvy: 0,1 ms (GTG)
Obnovovací frekvence (max.): 240 Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision
HLG
HDR10
Flicker-free: Ano
ASUS OLED Care: Ano
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ano (3Wx2)
I/O porty
Thunderbolt 4 x 2 (Daisy Chain)
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI(v2.1) x 1 (FRL)
USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, USB-C
Napájení: 96 W
Mechanické provedení
Náklon: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~130 mm
Senzor okolního světla: Ano
Senzor přiblížení: Ano
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington: Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Silver
Fyzické rozměry (Š x V x H): 60,8 x 57,1 x 22,8 cm (23,94" x 22,48" x 8,98")