ASUS LCD 23.8 VA24ECPSN 1920 x 1080 LED IPS 5 ms 300cd 75 Hz REPRO USB- C- VIDEO+65 W DP HDMI RJ45 PIVOT VESA - docking…
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011133
Typové označení výrobce : 90LM056J-B02170
GTIN (EAN): 4711081844396
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Dokovací monitor ASUS VA24ECPSN 1736178a
Dokovací monitor ASUS VA24ECPSN
24" (23,8" viditelný), Full HD, IPS, Bezrámečkový, USB-C, RJ45, 75 Hz, Adaptive-Sync, Stereo reproduktory, Low Blue Light, Bez blikání, Ergonomický design, Montáž na stěnu
Obr. Zvyšte svou produktivitu 1736178b
Zvyšte svou produktivitu
ASUS VA24ECPSN je 23,8palcový Full HD (1920 x 1080) monitor, který je vybaven bezrámečkovým IPS panelem pro širokoúhlé sledování, který poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a úžasné přehrávání videa. Stabilní připojení k internetu a dokování notebooku jedním kabelem s připojením RJ45 a USB-C. Obnovovací frekvence až 75 Hz s technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trasování a zajištění ostrého a hladkého zážitku ze sledování. Jeho vysoce ergonomický design s nakloněním, otočením, otočením a nastavením výšky spolu s TÜV Rheinland certifikovaným Flicker-free a Low Blue Light poskytuje pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem 1736178c
Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem
Obr. USB-C, které umí všechno 1736178d
USB-C, které umí všechno
Zahrnutý port USB-C umožňuje superrychlé datové přenosy, konektivitu DisplayPort a 65W napájení pro nabíjení zařízení pomocí jediného kabelu USB-C. Monitor také slouží jako rozbočovač USB: jakékoli zařízení připojené k portům USB typu A získá přístup k dalším periferním zařízením připojeným k jiným portům USB.
Obr. Rozsáhlá konektivita 1736178e
Rozsáhlá konektivita
Obr. Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia 1736178f
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Obr. Ergonomický design 1736178g
Ergonomický design
Obr. Technologie ASUS Flicker-free 1736178h
Technologie ASUS Flicker-free
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce): 23,8
• Poměr stran: 16:9
• Zobrazovací plocha displeje (V x V): 527,04 x 296,46 mm
• Povrch displeje: Neoslňující
• Typ podsvícení: LED
• Typ panelu: IPS
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 178°/ 178°
• Rozteč pixelů: 0,2745 mm
• Rozlišení: 1920x1080
• Jas (typ.): 300 cd/?
• Kontrastní poměr (Typ.): 1000:1
• Barvy displeje: 16,7M
• Doba odezvy: 5 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (Max): 75 Hz
• Bez blikání: Ano
Vlastnosti
• Technologie SPLENDID: Ano
• Teplota barev. Výběr: Ano (4 režimy)
• GamePlus: Ano
• QuickFit: Ano
• HDCP: Ano, 1.4
• Technologie VRR: Ano (Adaptive-Sync)
• Nízké modré světlo: Ano
• Technologie Eye Care+: Ano
Zvuk
• Reproduktor: Ano (2Wx2)
I/O porty
• USB-C x 1 (DP Alt Mode)
• DisplayPort 1,2 x 1
• HDMI (v1.4) x 1
• USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Jack pro sluchátka: Ano
• Napájení USB-C: 65W
• RJ45: Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu: 30~84 KHz(H)/ 48~75 Hz(V)
Spotřeba energie
• Příkon : 13,89 W
• Režim úspory energie: <0,5W
• Režim vypnutí: <0,3W
• Napětí : 100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
• Naklonění: Ano (+35° ~ -5°)
• Otočné: Ano (+180° ~ -180°)
• Otočení: Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky: 0~130 mm
• Montáž na stěnu VESA: 100 x 100 mm
• Kensingtonský zámek: Ano
Rozměry (odhad)
• Phys. Rozměry (Š x V x H): 53,95 x 45,04 x 21,14 cm (21,24" x 17,73" x 8,32")
• Phys. Rozměr bez podstavce (Š x V x H): 53,95 x 32,32 x 4,82 cm (21,24" x 12,72" x 1,90")
• Rozměry krabice (Š x V x H): 60,00 x 41,20 x 19,80 cm (23,62" x 16,22" x 7,80")
• Rozměry krabice (Š x V x H): 61,00 x 41,20 x 19,30 cm (24,02" x 16,22" x 7,60")