ASUS LCD 15.6" MB16AMTR ZenScreen Touch 1920 x 1080 IPS Built- in Battery Mini- HDMI Compatible with Laptops…
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1011078
Typové označení výrobce : 90LM04S0-B02170
GTIN (EAN): 4711387372975
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Přenosný monitor ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR 1712389a
Přenosný monitor ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR
16" (15,6" viditelný), FHD (1920 x 1080), IPS, 10bodový dotyk, Vestavěná baterie, Hybrid Signal Solution, Mini-HDMI, ergo stojánek, patice pro stativ, technologie ASUS Flicker Free a Low Blue Light, Kompatibilní s notebooky, smartphony a herními konzolami
Obr. Produktivita na špičce vašich prstů 1712389b
Produktivita na špičce vašich prstů
Obr. Využijte produktivitu 1712389c
Využijte produktivitu
Obr. Elegantní a přenosný design 1712389d
Elegantní a přenosný design
Obr. Navrženo pro pohodlné sledování 1712389e
Navrženo pro pohodlné sledování
Obr. Připojení USB-C a HDMI s hybridním signálem 1712389f
Připojení USB-C a HDMI s hybridním signálem
Obr. Automatická orientace obrazovky 1712389g
Automatická orientace obrazovky
Obr. Centrum ASUS DisplayWidget 1712389h
Centrum ASUS DisplayWidget
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce): 15,6
• Poměr stran: 16:9
• Zobrazovací plocha displeje (V x V): 344,16 x 193,59 mm
• Povrch displeje: Neoslňující
• Typ podsvícení: LED
• Typ panelu: IPS
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V): 170°/ 170°
• Rozteč pixelů: 0,179 mm
• Rozlišení: 1920x1080
• Jas (typ.): 250 cd/?
• Kontrastní poměr (Typ.): 700:1
• Barvy displeje: 260K
• Doba odezvy: 5 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (Max): 60 Hz
• Dotyk: Ano, Projektivní kapacitní 10bodový dotyk
• Bez blikání: Ano
Vlastnosti
• Technologie SPLENDID: Ano
• Teplota barev. Výběr: Ano (4 režimy)
• QuickFit: Ano (Mřížka pro fotografie/zarovnání)
• HDCP: Ano
• DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
• Nízké modré světlo: Ano
Zvuk
• Reproduktor: Ano (1Wx2)
I/O porty
• USB-C x 2 (DP Alt Mode & USB 3.2 x1 + DC In x1)
• Mini HDMI x 1
• Jack pro sluchátka: Ano
• Napájení USB-C: 10W
• USB 3.2 (signál): x 1
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu: HDMI: 24~83 kHz (H) / 50~61 Hz (V)
• USB-C: 83~83 kHz (H) / 50~61 Hz (V)
Baterie
• Baterie: 7800 mAh
• Spotřeba energie
• Spotřeba energie: 10W
• Režim úspory energie: <0,5W
• Režim vypnutí: <0,3W
• Napětí : 100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
• Naklonění: Ano (+15° ~ +35°)
• Nastavení výšky: Ne
• 1/4" zásuvka pro stativ: Ano
Rozměry (odhad)
• Phys. Rozměry (Š x V x H): 35,99 x 22,68 x 1,19 cm (14,17" x 8,93" x 0,47")
• Phys. Rozměry bez podstavce (Š x V x H): 35,99 x 22,68 x 1,19 cm (14,17" x 8,93" x 0,47")
• Rozměry krabice (Š x V x H): 48,8 x 29,8 x 8,8 cm (19,21" x 11,73" x 3,46")
Hmotnost (odhad)
• Čistá hmotnost bez podstavce: 1,15 kg (2,54 lb)
• Hrubá hmotnost: 2,29 kg (5,05 lb)
Příslušenství (liší se podle regionů)
• Mini HDMI na HDMI kabel
• Napájecí adaptér
• Průvodce rychlým startem
• USB-C kabel
• Kabel USB-C na A
• Záruční list
• Objímka ZenScreen
• Kryt otvoru pro stativ ZenScreen
• Adaptér USB Type-C na A
• Provozní teplota / vlhkost
• Provozní teplota: 5~35?
• Provozní vlhkost: 20-90% RH