ASROCK zdroj SL- 1200GW, 1200 W, 80Plus Gold, 135 mm, ATX 3.1
Výkon zdroje (W):1200; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1883100
Typové označení výrobce : SL-1200GW
GTIN (EAN): 4711581491069
dodací lhůta : Na dotaz
ASROCK SL-1200GW
  • STRUČNÝ POPIS PRODUKTU:
  • Certifikace 80 PLUS GOLD
  • Certifikace Cybenetics PLATINUM a LAMBDA A*
  • Kompatibilní s ATX3.1 a PCIe5.1
  • Plně modulární kabeláž
  • Nativní 12V-2x6 konektor Dvoubarevný design
  • 100% vysoce spolehlivé japonské kondenzátory
  • 135mm pruhovaný axiální ventilátor FDB
  • Inteligentní režim řízení ventilátoru iCool
  • Integrovaná funkce 5V BOOST
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje1200 W
MTBF hodin100,000 hodin
Ochranné funkceOCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP
Vstupný rozsah střídavého proudu100 A
Velikost ventilátoru135 mm
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (600 mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor2x / 1x (650 mm)
PCIe 6+2pin Konektor2x / 1x (650 mm)
PCIe 12V-2x6 Konektor2x / 1x (700 mm)
SATA Konektor2x / 3x (450 + 120 + 120 mm)
MOLEX Konektor1x / 3x (450 + 120 + 120 mm)
---
ATX12V Verze3.1
80 PLUS EfficiencyGold
Modulární kabelážPlně
Rozměry150 x 150 x 86 mm