ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240 Hz, 1.5M: 1, 275cd/ m2, 0.03 ms, 2xHDMI, 2xDP
Výrobce: ASRock
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1883036
Typové označení výrobce : PGO27QFS
GTIN (EAN): 4710483947735
dodací lhůta : 1-2 dny
ASRock PGO27QFS
  • 27“ plochý displej WOLED s rozlišením QHD (2560 x 1440)
  • Vysoká obnovovací frekvence 240 Hz
  • Doba odezvy 0,03 ms (GTG)
  • 99% DCI-P3 / 129% sRGB Barevný prostor
  • Přesnost barev Delta E<2
  • VESA DisplayHDR™ True Black 400
  • AMD FreeSync™ Premium Pro
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • 2 x HDMI™ 2.1; 2 x DisplayPort™ 1.4
  • 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A ; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B
  • 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W)
  • Přepínač KVM
  • Nastavení výšky, otáčení, naklápění a otáčení
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejWOLED
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev99% DCI-P3 / 129% sRGB
Jas275 cm/m2
Kontrast1,5M:1
Odezva0,03ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
SpotřebaAž 125W
Konektivita2x HDMI 2.1
2x DisplayPort 1.4
2x USB 3.0
1x USB-B 3.0
1x USB-C 3.0 PD 15W
1x Výstup 3.5mm Jack
VlastnostiVESA DisplayHDR™ True Black 400
Low Blue Light
AMD FreeSync Premium Pro
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +15°
Otáčení-30° ~ +30°
Pivot-90° ~ +90°
Nastavení výšky150 mm
VESA75x75 mm
Rozměry a váha
Rozměry604 x 606 x 263 mm