ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT1B, 2560 x 1440 QHD, 180 Hz, 5000: 1, 300cd/ m2, 1 ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Zakřivený panel, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free); Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):1; Barevná hloubka (bit):8
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1355003
Typové označení výrobce : PG27QRT1B
GTIN (EAN): 4710483945762
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG27QRT1B
  • 27" QHD (2560×1440) zakřivený displej VA s poloměrem 1500R
  • Vysoká obnovovací frekvence 180 Hz
  • Rychlá odezva 1 ms (MPRT)
  • Pokrytí barevného prostoru 95 % DCI-P3 / 132 % sRGB
  • Široké pozorovací úhly 178°
  • Technologie AMD FreeSync™
  • Technologie Flicker Free (bez blikání)
  • Technologie nízké modré složky světla ASRock Low Blue Light
  • Konektory: 2× HDMI™ 2.0, 1× DisplayPort™ 1.4, 1× výstup na sluchátka
  • Nastavení náklonu (Tilt Adjustment)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejLCD
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev95%
Jas300 cd/m2
Kontrast5000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence180Hz
Spotřeba65 W
Konektivita2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
1 x Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Reproduktor 2 W x 2
100~240 V AC, 50/60 Hz, 1,5 A
VlastnostiHDR
Flicker-free
Low Blue Light
AMD FreeSync
Nastavitelnost
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry610 x 452 x 225 mm