ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180 Hz, 1000: 1, 400cd/ m2, 1 ms, 2xHDMI, 1xDP
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1355009
Typové označení výrobce : PG27QFT1B
GTIN (EAN): 4710483944864
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG27QFT1B
  • 27" QHD (2560x1440) IPS displej
  • Vysoká obnovovací frekvence 180Hz
  • Odezva 1ms (MPRT)
  • 90% DCI-P3 / 99% sRGB barevný prostor
  • Široké pozorovací úhly 178°
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • AMD FreeSync™ Premium
  • Flicker Free (bez blikání)
  • Technologie Low Blue Light (snížené modré světlo)
  • Nastavení náklonu
  • 2× HDMI™ 2.0, 1× DisplayPort™ 1.4
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev90%
Jas400 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence180Hz
Spotřeba55 W
Konektivita2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x 3,5mm Jack
2x reproduktor 2W
100~240 V AC, 50/60 Hz, 1,5 A
VlastnostiHDR
Flicker-free
Low Blue Light
AMD Freesync
Nastavitelnost
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry614x460x237 mm