ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FRS1A FHD, 1920 x 1080, 280 Hz, 4000: 1, 300cd/ m2, 1 ms, 2xHDMI, 1xDP
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1355010
Typové označení výrobce : PG27FRS1A
GTIN (EAN): 4710483945625
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG27FRS1A
  • 27" FHD (1920x1080) 1500R VA panel
  • Vysoká obnovovací frekvence 280Hz
  • Odezva 1ms (MPRT)
  • 93% DCI-P3 / 127% sRGB barevný prostor
  • Široké pozorovací úhly 178°
  • Technologie AMD FreeSync™ Premium
  • Technologie Flicker Free (bez blikání)
  • Technologie ASRock Low Blue Light (snížené modré světlo)
  • 2× HDMI™ 2.0, 1× DisplayPort™ 1.4, 1× 3,5mm Jack
  • Nastavení náklonu a otočení
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejVA
Rozlišení1920x1080 FHD
Sytost barev93%
Jas300 cd/m2
Kontrast4000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence280Hz
Spotřeba60 W
Konektivita2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.2
1x 3,5mm Jack
2x reproduktor 2W
100~240 V AC, 50/60 Hz, 1,5 A
VlastnostiHDR
Flicker-free
Low Blue Light
AMD Freesync
Nastavitelnost
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry610 x 458 x 193 mm